Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Канада ,, Canada Online

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Курси і навчання: Канада ,, Canada Online. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Think Tank's Online Program

Think Tank Training Centre
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 16 місяці інформація Канада Canada Online + 1 більше

Програма Think Tank Online призначена для підготовки робочих виконавців для індустрії CG у наступних ролях: - середовища для ігор (занурення в режими реального часу); - моделювання твердої поверхні для плівки (роботів, механізмів, кораблів тощо); - моделювання символів для ігри (персонажі, що зірки у відеоіграх) - органічне моделювання фільму (живі елементи для фільмів - персонажі, істоти, тварини, організми та інше) - текстурування та відтворення фільмів (включаючи текстурування активів). Як це працює: наша програма фокусується на створення активів і чотири повні терміни - загалом 16 місяців, кожен строк - 14 тижнів. Перший термін - це Фонд, і кожен може застосувати, однак, ви повинні відповідати системним вимогам. По завершенні, ви потім переходите до вибору своєї кар'єри спеціальності для середнього та передового семестру. Вам не потрібно знати свою спеціалізацію, перш ніж подати заявку, тому що ви зможете дізнатись про свої здібності, працюючи через термін Фонду. Заключний семестр - це наставник "один на один". Протягом усієї програми ви матимете доступ до нашого онлайн-порталу навчання, де ви зв'яжетесь з іншими студентами та професійними наставниками галузі. Тут ви можете задавати питання, поділитися портфелями, отримувати професійний напрям мистецтва та відгуки - всі онлайн! Основні моменти програми: - 16 місяців тренувань - оплата за термін або все одночасно - 5%, якщо ви сплачуєте за всі чотири терміни вперед - навчальні програми, розроблені директором, що дозволяють працювати на демо-барабанах, що працюють на робочому місці - щотижневий живий урок та Q & As з досвідченим виробництвом професіонали - Доступ до комплексного ресурсного центру Think Tank - Один наставник з наставництва. Попередні вимоги: - Настільний комп'ютер Windows, веб-камера, навушники та час, щоб зосередитись і працювати - 18-річний або диплом середньої школи

програма campuscanada

CampusCanada
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання інформація Канада Canada Online Ottawa + 1 більше

CampusCanada пропонує інтенсивний і захоплюючий програмування, розроблені для реагування на унікальні проблеми, з якими стикаються входять іноземних студентів. Ці проблеми часто пов'язані з ознайомленню та навігацію в університетському містечку і академічного життя в новому університеті або коледжі, в той час як в той же час, пристосовуючись до життя в новому місті, і дійсно, нову країну.