Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Йорданія ,

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Йорданією, офіційно Йорданського Хашимітського Королівства, є однією з арабських царства на Близькому Сході, на східному березі річки Йордан, і проходить в історичній області Палестини

Курси і навчання: Йорданія ,. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

курс підготовки арабського іспиту

Al Baher Arabic Language Training Center
Кампус Відкритий конкурс Йорданія Amman

Al Baher пропонує підготовчі курси для таких іспитів, які стануть вашим важливим кроком на шляху до успіху, і за допомогою наших досвідчених і професійних інструкторів ми забезпечимо вам найкращі результати.

один на один арабський уроки

Al Baher Arabic Language Training Center
Кампус Відкритий конкурс Йорданія Amman

Маленька індивідуальна увага дійсно може пройти довгий шлях! Приватний урок означає особливий фокус на вас. Ви отримаєте неподільну увагу вашого вчителя, а також інструкції та відгуки, що стосуються вас і ваших цілей.

Арабський Інтернет курс

Al Baher Arabic Language Training Center
Онлайн Відкритий конкурс Йорданія Amman

Аль-Бахер пропонує онлайн-уроки через Skype. Ці уроки є ідеальним способом вивчення арабської мови для студентів, бізнесменів, мандрівників, людей із змінними графіками та студентами, які готуються до тестування.

Сучасний арабський стандарт

Al Baher Arabic Language Training Center
Кампус Денне навчання 5 - 12 тижні інформація Йорданія Amman

Сучасна арабська мова (MSA) - це офіційна арабська мова. Це може бути написано та розмовно, і немає різниці між написаною та розмовною формою. У своїй письмовій формі MSA є мовою літератури та засобів масової інформації (книги, газети, вуличні знаки, знаки магазинів тощо)

арабська в реальному житті програми

Al Baher Arabic Language Training Center
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні інформація Йорданія Amman

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб розвивати мовчання, використовуючи наш розмовний діалект (Ammiya / розмовна мова), AL-Baher пропонує цю програму для максимального щоденного спілкування та спілкування. Студенти зможуть використовувати арабську мову в багатокультурному дусі, який може допомогти їм розширити свій горизонти та розширення їх соціальних мереж.

Instructor’s Course

Mideast Aviation Academy
Кампус Денне навчання 2 - 4 місяці Вересень 2019 Йорданія Amman

рейтинг типу b737ng, типовий курс авіадисплея a320

Mideast Aviation Academy
Кампус Денне навчання 32 днів Вересень 2019 Йорданія Amman

Mideast присвячений наповненню небеса найбільш кваліфікованими, освіченими та орієнтованими на безпеку льотчиками у світі.

Aircraft Maintenance Engineering Course

Mideast Aviation Academy
Кампус Денне навчання 5 семестри Вересень 2019 Йорданія Amman

курс підготовки льотного диспетчера

Mideast Aviation Academy
Кампус Денне навчання 7 місяці Вересень 2019 Йорданія Amman

Якщо вам подобається сортувати технічні умови погоди та повітряних суден, складання планів польотів, моніторинг інформації щодо палива, а також персоналу та надання пілотам найточнішої та достовірної інформації, необхідної для зльоту та посадки, це навчання для вас!

Private Pilot License Course (PPL)

Mideast Aviation Academy
Кампус Денне навчання 6 місяці Вересень 2019 Йорданія Amman

Приватна пілотна ліцензія дозволить літати за власним задоволенням та транспортом, або навіть приймати родину та друзів на екскурсійній поїздці, якщо ви не платите за це. Спочатку стає офіцером і в кінцевому підсумку переходить на капітанське місце.

інтегрований курс

Mideast Aviation Academy
Кампус Денне навчання 24 місяці Вересень 2019 Йорданія Amman

Якщо ви з нетерпінням чекаєте на інтенсивний і швидкий спосіб отримати ліцензію та навички, необхідні для роботи в якості другого пілота багатопрофільного багатопрофільного комерційного літака, програма навчання ATPL призначена для вас!

Courses in Area & Arabic Language Studies in Jordan (Semester/Academic Year)

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Йорданія Amman

ЇЇ - Flight Officer Дозволи курс

Queen Noor Civil Aviation Technical College
Кампус Денне навчання 1 тижневий Відкритий конкурс Йорданія Amman

Курс спрямований на ознайомлення учасників з необхідними знаннями, навичками і ставленням до запитів дозволу польоту / повідомлення ефективно і відповідно до чинних національних та міжнародних запропонованими стандартами і процедурами.

A380 Wake Turbulence курс

Queen Noor Civil Aviation Technical College
Кампус Денне навчання 3 днів інформація Йорданія Amman

Цей курс підготовлений ретельно роз'яснити норми ешелонування відносно вихрових і повторної класифікації типів повітряних суден, в зв'язку з цим.

PBN - Performance Based Navigation Course

Queen Noor Civil Aviation Technical College
Кампус Денне навчання 7 днів інформація Йорданія Amman

Цей курс надає учасник прозрінь навігації, заснованої на характеристиках (PBN) поняття і їх застосування для планування і проектування повітряного простору PBN, відповідно до стандартів ІКАО і Рекомендованою практикою (SARPS).