ACADEMICCOURSES

Зміна клімату курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Зміна клімату

Курси - це серія уроків у конкретній галузі навчання. Після закінчення курсу студенти іноді мають кваліфікацію для роботи в певній кар'єрі, або вони можуть продовжити навчання та отримати ступінь бакалавра або магістра.

Які курси в галузі зміни клімату? Ця тема стала великою точкою спілкування серед людей та організацій у всьому світі. Під час цього курсу готують студентів із глибокими знаннями про фактори, що впливають на зміну температур, ефект, який тепліше Земля має на декількох ділянках, і які кроки можна зробити, щоб сповільнити зміни. Програми відрізнятимуться від однієї школи до іншої, але деякі типові теми можуть включати науку з питань зміни клімату, адаптацію, фінансування та пом'якшення наслідків; рамки політики та юридичні питання; сільське господарство та продовольча безпека; міське планування; і здоров'я людини.

Студенти, які беруть курс на зміну клімату, користуються тим, що вони отримують аналітичні навички, які допомагають у професійній обстановці. Вони також розробляють навички прийняття рішень та переговорні здібності, які є вигідними як особисто, так і професійно.

Витрати, пов'язані з проходженням курсу, зазвичай менше, ніж такі, що мають чотирирічний курс. Студенти можуть знайти навчання та збори, але цілком відрізняються, тому необхідний час для дослідження. Фактори, пов'язані з фінансовими потребами, включають тривалість програми та місце розташування школи.

Завершення курсу зі зміни клімату може призвести до нової кар'єри або кваліфікації поточних фахівців для просування по службі або зміни в посадах. Потенційні назви кар'єри можуть включати кліматолога, дослідника з питань клімату, професора екосистеми, програмного працівника, письменника-політики, агронома та аналітика з питань зміни клімату. Роботодавці можуть відрізнятись і включати урядові установи, неприбуткові організації, академічні установи, дослідницькі компанії та лабораторії, а також корпорації.

Чи бажають студенти шукати місцеву програму чи одну програму в усьому світі, ця база даних містить перелік різноманітних курсів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Зміна клімату Filter

Глобальна енергетична та кліматична політика (6 тижнів)

SOAS University of London
курс
Жов 2020
<
Заочне навчання
<
6 тижні
англійська
Онлайн

Курс "Глобальна енергетична та кліматична політика" пропонує вступ до теоретичного та практичного розуміння того, як розробляються, формуються, підтримуються та впроваджуються ...

Детальніше

Зміни клімату: наука та глобальний вплив

edX
курс
<
Заочне навчання
<
8 тижні
англійська
Онлайн

Нам потрібно зрозуміти науку, що стоїть на тлі глобального потепління, щоб уникнути найбільш згубного та незворотного впливу кліматичних змін на людей та планету. ...

Детальніше