Akademichnikursy.com

Загальні дослідження курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Загальні дослідження

Навчальний курс має різні цілі для різних студентів. Деякі курси можуть бути короткими, вступними поясненнями певного поля, а інші можуть бути більш глибокими. Курси можна навчати в Інтернеті або в класі протягом кількох тижнів або місяців.

Що таке курс загальних досліджень? "Генеральний" варіюється в залежності від установи. Школа, що фокусується на образотворчому мистецтві, матиме в основному художні теми на загальних курсах навчання, тоді як в технічній школі цей курс може бути переважно науковим. Загальноосвітній курс також може бути введенням в поле, таким як курс, що фокусується на логіці та методі Сократів, як попередник вивчення філософії. Інші курси можуть служити для подолання розриву між двома полями.

Навички, які ви отримуєте, беруть курс у загальних навчальних закладах, відрізняються від курсу до курсу, але деякі включають організацію, розуміння читання та спілкування. Організація допомагає вам бути ефективним, а розуміння читання та спілкування корисні при поданні заявки на роботу або підписання контракту.

Вартість одного курсу зазвичай залежить від школи, яку ви відвідуєте. Витрати також можуть відрізнятися залежно від тривалості загальноосвітнього курсу та того, чи є вона в Інтернеті чи в класі.

Оскільки загальноосвітні навчальні курси настільки різноманітні, можливості роботи, пов'язані з цим курсом, також мають дуже багато варіацій. Як частина ступеня або сертифікату, цей курс може призвести до посад на початковому рівні в галузі промисловості, продажу, фінансів, освіти або мистецтва. Деякі посади, які ви можете шукати, включають продавця, банківського касира, асистента та пекаря, залежно від ступеня чи сертифіката, який ви прагнете.

Курси загальноосвітніх навчальних закладів доступні у всьому світі в різних школах. Деякі кампуси пропонують онлайн-курси та можливості дистанційного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

54 Результати в Загальні дослідження Filter

АССА заочного курсу

Toronto School of Management
Кампус Заочне навчання 60 години Грудень 2019 Канада Торонто

Toronto School of Management отримала статус Золотого партнера з навчання Асоціацією дипломованих бухгалтерів (АССА), яка має понад 5000 членів та студентів у Канаді. Цей курс викладає ACCA по-різному, що дає вам більше навчальних годин та додає значення основних модулів.

Програма ілюзіонізму

Royal University Center Maria Cristina
Кампус Заочне навчання 8 місяці Вересень 2020 Іспанія Мадрид

Програма ілюзіоністів, запропонована Королівським університетським центром Escorial-María Cristina, є визнанням ілюзіонізму як одного з образотворчих мистецтв.

Курс: Відвідування студентської програми

California State University, East Bay
Кампус Денне навчання 9 - 16 тижні інформація США Хейворд

Програма «Відвідування студентів» розроблена для того, щоб дозволити іноземним студентам, які відповідають стандартам англійської мови, пережити один або два семестри університетського навчання в California State University, East Bay .

Курс: Berkeley Global Access Discover

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 4 - 8 місяці Січень 2020 США Берклі

Протягом семестру або повного навчального року ви обираєте курси, які вас найбільше цікавлять, і підходять до ваших академічних цілей. Навчайтеся разом з іншими студентами, беручи нові та інноваційні класи, які ви не знайдете у вашому домашньому університеті. Скористайтеся цією можливістю для навчання за кордоном, щоб дізнатися від відомих професорів університету Берклі в культурно різноманітному містечку - без складного процесу вступу.

Короткі курси з науки

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Короткі курси з науки

Пряме зарахування в Кіто - Університет Сан-Франциско де Кіто

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Еквадор Кіто

Хоча в Кіто, безпосередньо зареєструватися в університеті Сан-Франциско де Кіто (USFQ) і взяти більшість ваших курсів в університеті разом з місцевими студентами. Оскільки USFQ пропонує близько 1500 навчальних курсів кожного семестру в різних дисциплінах, студенти з практично будь-яким академічним інтересом можуть знайти цікаві та складні варіанти зарахування.

GMAT

MasterPrep International
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Італія Мілан Рим Неаполь Швейцарія Цюрих + 5 більше

GMAT ® (Graduate Management Admission Test) потрібно для вступу до MBA і інших програм аспірантів в найбільш важливих університетів і бізнес-шкіл.

Preparatory Years (grades 9 & 10) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

семінар в галузі природничих наук

American College of Norway
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Норвегія Мох

Цей семінар буде зосереджений на окремих біоетики, економічні, екологічні та / або політичні теми, як вони ставляться до наук, підкреслюючи при цьому глобальні перспективи і соціальну відповідальність. Студенти будуть вивчати витоки, еволюція і сучасні тенденції через кілька режимів інформації, включаючи текст, відео, подкасти та інші ресурси.

професійного стажування

Collegium Civitas
Кампус Денне навчання інформація Польща Варшава

Стажування є кращим способом, щоб отримати практичний досвід роботи у вашій галузі дослідження. Протягом майже двох десятиліть Collegium Civitas будує мережу стажування розміщення, що складаються з декількох десятків провідних організацій у Варшаві.

семестр і рік програми

Ben-Gurion University of the Negev
Кампус інформація Ізраїль Беер Шева

Будучи студентом цієї програми, ви будете насолоджуватися різноманітними курсами у невеликих аудиторіях, які дозволять вам навчатися як у класі, так і в рамках екскурсій. BGU пропонує живе кампусне життя в Beer Sheva, різноманітному, зручному та дружньому для студентів, орієнтованому на місто. З ізраїльськими студентами, іноземними студентами з країн по всьому світу, корисного персоналу та поїздок по всьому Ізраїлю - значний досвід чекає на Вас.

Курс підготовки до GMAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити оцінку GMAT® не менше 50 балів. Дізнайтеся це простим способом.

наукові дослідження програми

Cal Poly English Language Institute
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Вересень 2020 США Помона + 1 більше

Програма академічних досліджень (ASP) на Cal Poly Інститут англійської мови надає кваліфіковані іноземним студентам можливість вступити в кредитних класах Каліфорнійського державного політехнічного університету, Помона (CPP). Крім того, ASP пропонує студентам різні класи і допоміжних послуг, спрямованих на підвищення успіху студентів в цих кредитних класах. Студенти можуть увійти в програму по ...

Сінгапур-Кембриджський курс GCE 'O'

TMC Academy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 23 місяці інформація Сінгапур

По закінченні курсу студенти сідають на Сінгапур-Кембриджський загальний сертифікат про освіту, який проводиться щорічно. Нагороджений Міністерством освіти, сертифікація дозволить студентам подавати заявку на вступ до політехніки в Сінгапурі, а також за кордоном.

Навчання за кордоном Румунія

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Вересень 2020 США Вашингтон

Історичні села та замки, родючі рівнини та величні Карпати - це лише деякі з речей, які студенти YFU до Румунії відвідують і дивляться!