Akademichnikursy.com

Курси Загальні дослідження США

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Для студентів, які не впевнені у майбутніх кар'єрах, зацікавленість в програмах загальних досліджень може бути цікавою. Загальні дослідження широкі за дизайном, а це означає, що це як фуршет академічних програм, що дозволяє студентам бачити, що їх цікавить.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: США. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

33 Результати в Загальні дослідження, США Filter

Курс підготовки GRE

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 6 місяці Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити свій бал GRE не менше 5 балів. Дізнайтеся це простим способом.

Курс підготовки SAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 12 місяці Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшення балів SAT не менше 100 балів.

Курс підготовки до GMAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити оцінку GMAT® не менше 50 балів. Дізнайтеся це простим способом.

дельта-коледж

The College At Brockport State University Of New York
Кампус Вересень 2020 США Рочестер

Дельта Колледж бере свою назву від давньогрецького символу змін, оскільки надає нетрадиційну освіту, яка надає учням знання та навички, щоб бути агентами змін у постійно мінливому світі.

GMAT зізнань підготовка до іспитів

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep
Кампус Онлайн Заочне навчання Вересень 2020 США Нью-Йорк

Досвід кращий спосіб Prep для GMAT. В Manhattan Prep, ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту, яке готує вас не тільки для тесту, але і проблеми, ви будете стикатися, як ви заробляєте свій MBA і просунути вашу кар'єру.

GRE підготовка тест вхідних плат

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Нью-Йорк + 1 більше

З живих в обличчя і онлайн-класи GRE до онлайн-уроки, які ви можете зробити в своєму власному темпі, ми маємо ідеальний GRE підготовчі для вас.

наукові дослідження програми

Cal Poly English Language Institute
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Вересень 2020 США Помона + 1 більше

Програма академічних досліджень (ASP) на Cal Poly Інститут англійської мови надає кваліфіковані іноземним студентам можливість вступити в кредитних класах Каліфорнійського державного політехнічного університету, Помона (CPP). Крім того, ASP пропонує студентам різні класи і допоміжних послуг, спрямованих на підвищення успіху студентів в цих кредитних класах. Студенти можуть увійти в програму по ...

Навчання за кордоном Уругвай

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Вересень 2020 США Вашингтон

Уругвай пропонує мальовничі краєвиди пляжів, дюн та великих лагун. Відчуйте інтимну красу Уругваю, де люди теплі та привітні. Вам сподобається ознайомитись із людьми цієї маленької, але унікальної країни!

Навчання за кордоном Великобританія

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 семестр Вересень 2020 США Вашингтон

У Великобританії акценти помітно змінюються в середньому кожні 25 миль! Який акцент ви візьмете під час обміну?

Навчання за кордоном Таїланд

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Вересень 2020 США Вашингтон

Відомий як Країна посмішок, Таїланд повний традицій та пригод - будь то похід по лісах на слона, подорож по річці Чао Прая, відвідування пляжних курортів або просто роздумуючи у Ват Фо, в Тайланді є щось для всіх!

Навчання за кордоном Швейцарія

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 США Вашингтон

Коли ви побачите захоплюючу красу Альп, озер, міст та замків Швейцарії, ви зрозумієте, чому швейцарська культура обертається навколо природи та на відкритому повітрі. Майте досвід обміну досвідом в одній з найбільш екологічно обізнаних країн у світі!

Навчання за кордоном Швеція

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Вересень 2020 США Вашингтон

Швеція є домом для експансивного, чистого і природного ландшафту. Ви можете взяти плавання з кроків Ратуші в Стокгольмі, столиці Швеції, і збирати польові квіти та ягоди майже в будь-якому місці.

Навчання за кордоном Іспанія

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 США Вашингтон

"Estoy contento de haber venido a España" може бути вашим гаслом під час перебування в Іспанії. Це означає, що "я радий бути в Іспанії". Як студент YFU, ви станете частиною родини, відвідуєте школу та живете там надовго, щоб зрозуміти, що означає бути іспанським!

Навчання за кордоном Румунія

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Вересень 2020 США Вашингтон

Історичні села та замки, родючі рівнини та величні Карпати - це лише деякі з речей, які студенти YFU до Румунії відвідують і дивляться!

Навчання за кордоном Парагвай

Youth for Understanding USA
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Вересень 2020 США Вашингтон

¡Bienvenido в Парагваї! Парагвай - країна, яка не має моря, ідеально підходить для тих, хто любить природу та природу і хоче більше дізнатися про історію. Відвідайте Парагвай та випробовуйте все, що може запропонувати ця прекрасна країна!