Akademichnikursy.com

Курси Загальні дослідження Швейцарія

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Як правило, пропонуються на аспірантурі та бакалавраті, програми загальноосвітніх навчальних закладів можуть бути ідеальними для студентів, котрі залякують або просто не знають про фокус на своїх основних. Загальні навчальні програми часто торкаються різних сфер, від мистецтва та гуманітарних наук до бізнесу та науки.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Швейцарія . Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

4 Результати в Загальні дослідження, Швейцарія Filter

Preparatory Years (grades 9 & 10) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

Middle School (grades 7 & 8) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

субота

MasterPrep International
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Італія Мілан Рим Неаполь Швейцарія Цюрих + 3 більше

СБ є тест на виявлення здібностей, необхідних для вступу до коледжів та університетів в США і Канаді. Тест оцінює навички критичного мислення кандидата, які мають важливе значення при вивченні в коледжі або університеті.

GMAT

MasterPrep International
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Італія Мілан Рим Неаполь Швейцарія Цюрих + 5 більше

GMAT ® (Graduate Management Admission Test) потрібно для вступу до MBA і інших програм аспірантів в найбільш важливих університетів і бізнес-шкіл.