Filter
курс
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Загальні дослідження Іспанія

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Як правило, пропонуються на аспірантурі та бакалавраті, програми загальноосвітніх навчальних закладів можуть бути ідеальними для студентів, котрі залякують або просто не знають про фокус на своїх основних. Загальні навчальні програми часто торкаються різних сфер, від мистецтва та гуманітарних наук до бізнесу та науки.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Іспанія . Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Загальні дослідження, Іспанія

Valencia Catholic University

Ласкаво просимо до Валенсії, це сновидіння як реальне місто! У межах одного єдиного міста, ви зможете випробувати як історію, так і сучасність, насолоджуючись насолодою с ... [+]

.

Ласкаво просимо до Валенсії , це сновидіння як реальне місто! У межах одного єдиного міста, ви зможете випробувати як історію, так і сучасність, насолоджуючись насолодою справжнього середземноморського життя.

Сьогодні Валенсія є третім за величиною містом Іспанії, але понад 2000 років тому вона вже сяяла під час правління Цезаря Августа. У п'ятнадцятому та шістнадцятому століттях Валенсія мала економічну силу в усьому Середземномор'ї. У новому тисячолітті це вітаюче місто продовжує робити історію своєю авангардною архітектурою, а також її людьми та економічною структурою.... [-]

Іспанія Валенсія
інформація
англійська
Денне навчання
1 семестр
Кампус
Детальніше англійською мовою
Royal University Center Maria Cristina

Програма ілюзіоністів, запропонована Королівським університетським центром Escorial-María Cristina, є визнанням ілюзіонізму як одного з образотворчих мистецтв. ... [+]

Дізнайтеся чарівника магії в кожній зі своїх спеціальностей

Програма ілюзіоністів, запропонована Королівським університетським центром Escorial-María Cristina, є визнанням ілюзіонізму як одного з образотворчих мистецтв.

одержувачі

Власники вищого ступеня в ілюзіонізмі РКУ Ескоріал-Марія Крістіна або з правом на неї.

Як виняток, курс може бути допущений, хоча і не має доступу до звання Великого магістра ілюзіоністів, для студентів, які відвідували як слухачі трьох курсів вищої ступеня ілюзіонізму.... [-]

Іспанія Мадрид
Вересень 2020
Spanish (Spain)
Заочне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою