Akademichnikursy.com

Заочне навчання Курси підвищення кваліфікації: Етика

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Вивчення етики передбачає філософське розгляд таких понять, як добро, зло, правильно, і неправильно. Суб'єкт має багато подполей, в тому числі політичної етики, ділової етики, наукової етики і культурної етики.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Заочне навчання Пошук курсів: Етика. Знайди всю інформацію про школи і зв'яжись з приймальними комісіями в 3 кліки!

2 Результати в Етика, Заочне навчання Filter

Інтернет курс: етика

University Of The Free State Business School Online
Онлайн Денне навчання 1 тижневий Відкритий конкурс Південно-Африканська Республіка Блумфонтейн

Мета етики

Звичайно, робота з профілактики інвалідності (частина 1 - онлайн)

NIVA Education
Онлайн Заочне навчання Фінляндія Фінляндія Інтернет

Робота по інвалідності виникає, коли працівник не може відновити або залишатися на роботі через проблеми зі здоров'ям. Поганий стан здоров'я працівника або непрацездатність призводить до втрати продуктивності і накладає великі індивідуальні, соціальні та економічні труднощі. Це також є серйозною проблемою для працівників, членів їх сімей, роботодавців, осіб, що визначають політику, страховиків і постачальників професійних медичних послуг.