Akademichnikursy.com

Науки про довкілля курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Науки про довкілля

Беручи курс наук про навколишнє середовище дає студентам можливість зрозуміти планетарні проблеми, які були спровоковані людьми разом з тими, які відбулися природним шляхом. Цей курс охоплює кілька дисциплін, зокрема біології, хімії та фізики.

Ви можете здивуватися, що курс наук про навколишнє середовище? У цій галузі дослідження, студенти дізнаються про геології, хімії, фізики, екології, біології та наук про Землю. Суспільні науки, такі як політична науки та економіки, також відіграють певну роль у навчальній програмі. Крім того, абітурієнти дізнаються про забруднюючих речовин і небезпечних забруднюючих речовин в грунт, повітря та водні об'єкти. Тому що екологи повинні відповідати державним законам, законодавча дотримання, а також відображає. Студенти навчаться збирати дані, аналізувати факти і писати звіти про їх результати.

Знання, отримані за допомогою освіти збагачує студентів 'проживає у багатьох відношеннях.По завершенні курсу в цій галузі дослідження, вчені отримують знання в складності і взаємопов'язаності навколишнього середовища. Вони також стали працездатного в навколишньому середовищі областях, пов'язаних з кар'єри.

Вартість курсу буде варіюватися залежно від установи, в форматі доставки, та тривалість класів. Деякі курси пропонуються на сайті в той час як інші зустрічаються особисто в університетських містечках. Було б доцільно, щоб зв'язатися університет ви зацікавлені в участі, щоб знайти конкретні системи оплати.

Після завершення програми ступінь в галузі наук про навколишнє середовище, випускник з дипломом в цій області можуть звернутися різноманітні можливості для працевлаштування. Курсова може призвести до позицій як наука техніка, аналітика поля, науковий співробітник, вчений-еколог, керівник проекту, керівник програми, консультанта, або власника компанії.Є робочі місця по всьому світу, які використовують знань про екосистеми, включаючи роботу з розливами нафти, зміни клімату, що знаходяться під загрозою зникнення тварин, і проблем забруднення. Для фізичних осіб, що вже працюють в цих областях, подальшу освіту може принести кар'єрного зростання.

Якщо ви звернуто на збереження землю, як здоровим і безпечним, як це можливо, цей курс може бути ідеальним для вашого майбутнього. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

5 Результати в Науки про довкілля Filter

Звичайно, в глобальних екологічних досліджень

Kulturstudier
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Гана Капське узбережжя

Цей курс дає введення соціальних наук в найважливіших областях в рамках глобальних екологічних досліджень в цілому і Західній Африці, зокрема. Він риє в причинах і динаміці екологічних проблем і динаміки, а також під різними кутами зору управління природними ресурсами.

довкілля технік

Fleming College
Кампус Денне навчання 2 років інформація Канада Ліндсей Пітерборо Minden Cobourg + 3 більше

Як навколишнього середовища технік, ви будете працювати, щоб запобігти екологічні проблеми, вирішення екологічних проблем, при необхідності, і забезпечити утворення для громадськості.

Звичайно - екологічна історія і природа в бразилии

UniEVANGÉLICA
Кампус 3 тижні Березень 2020 Бразилія Іпамері

В кінці модуля, студенти повинні вміти: Розуміння ролі питань природи і суспільства у формуванні бразильської історії. Придбали базові знання про різні

Інструменти міського управління змінами клімату

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Кампус Заочне навчання 1 - 3 тижні Червень 2020 Нідерланди Роттердам

Курс «Інструменти міського управління для зміни клімату» спільно розробляється з UN-HABITAT. Цей курс пропонує інструменти управління для міських розробників політики, планувальників та екологів.

весняний семестр в воді і екологічного менеджменту

UniLaSalle
Кампус Денне навчання 5 місяці інформація Франція Бове Мон-Сен-Еньян Париж + 2 більше

Весняний семестр в воді і управліннях навколишнього середовища є міждисциплінарною програмою, яка фокусується на процесах, що впливають на переклади та якість поверхневих і підземних вод.