Akademichnikursy.com

Екологічний менеджмент курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Екологічний менеджмент

За взявши курс в управлінні довкіллям, студенти будуть вчитися, як дотримуватися правила, що стосуються відходів, водопостачання, забруднення і якість повітря. Завершення курсових може дозволити студентам стати фахівцями в управлінні, науці та законодавстві.

Ви можете здивуватися, що курс екологічного менеджменту? Це курсових готує студентів, щоб стати зверхниками щодо екологічних проблем. Екологічні менеджери стають достатньо обізнані, щоб переконатися, що роботодавці виконували урядові постанови, що стосуються навколишнього середовища. Ті, хто завершити програму ступеня, можуть знайти роботу у будівельній, енергетичній, аерокосмічній, або комунальні промисловості. Теми, які розглядаються в навчальній програмі, включають реагування, природних ресурсів, запобігання забрудненню, здоров'я та безпеки, уряду та регулюючих систем в галузі, лабораторні послуги, управління відходами, і видалення небезпечних відходів.Ознайомлення з цими суб'єктами дозволяє людям краще обслуговувати своїх роботодавців і тримати землю безпечним, теж.

Беручи курс в управлінні довкіллям дає вченим наукових та адміністративних ноу-хау. Курсова дозволяє людям зрозуміти, урядові постанови і як правила застосовуються до різних галузях промисловості. Знання, отримані через курсові дає здобувачів, конкурентна перевага при пошуку позиції зайнятості та акціях.

Вартість кожного класу буде змінюватись в залежності від університету, який пропонує його, будь то 'и онлайн або на університетському містечку, а довжина ході дослідження. Було б доцільно, щоб зв'язатися зі школою ви 'повторно зацікавлені в участі в конкретні ставки за навчання.

Отримання знань в управлінні довкіллям в рамках програми отримання ступеня може призвести до цілого ряду позицій в приватному і державному секторах.Наприклад, студенти можуть шукати роботу в якості консультантів, проектувальників, активістів, співробітників сталого розвитку, менеджерів, інженерів і вчених. Особи, які вже працюють в одному з цих полів може бути в змозі піднятися по кар'єрних сходах у зв'язку з їх підвищеною знань про довкілля, залишаючись в рамках букви закону щодо дотримання та управління.

Якщо ви хочете, щоб застосувати взяти курс в управлінні довкіллям, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

7 Результати в Екологічний менеджмент Filter

пісне і курс робоче середовище

NIVA Education
Кампус Денне навчання 4 днів Данія Копенгаген

Курс складатиметься з суміші лекцій і дискусій про роль стійких виробничих процесів в практичній реалізації бережливого або науково-дослідних проектів учасника пісне, робочого середовища і. Основна пісне література буде розповсюджено серед учасників до початку курсу.

NEBOSH міжнародний сертифікат загального

E-Careers
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет Сльоз

Приготуйтеся взяти офіційну експертизу, щоб стати визнаним в усьому світі як професійного здоров'я і безпеки в міжнародній практиці з цією міжнародною General Certificate від Національної ради іспит з безпеки та гігієни праці (NEBOSH).

NEBOSH міжнародний технічний сертифікат експлуатаційної безпеки в нафтовій і газовій

E-Careers
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет Сльоз

Досягти NEBOSH Міжнародний технічний сертифікат в нафтовій і газовій експлуатаційної безпеки впевнено працювати в галузі, яка, як відомо, потрібні кращі рекомендації для здоров'я і безпеки.

довкілля технік

Fleming College
Кампус Денне навчання 2 років інформація Канада Ліндсей Пітерборо Minden Cobourg + 3 більше

Як навколишнього середовища технік, ви будете працювати, щоб запобігти екологічні проблеми, вирішення екологічних проблем, при необхідності, і забезпечити утворення для громадськості.

Випускник Сертифікат в області управління навколишнім середовищем інженерних

University of Technology Sydney
Кампус Денне навчання Заочне навчання 0.5 - 1 рік Січень 2020 Австралія Сідней + 1 більше

Цей курс має справу з широким аспектам охорони навколишнього середовища, що мають відношення до практикуючим фахівцям в області інженерних наук, планування, архітектура, права, геодезія, здоров'я та будівлі. Інженери, вчені, містобудівники та інших фахівців, що працюють у цій галузі є переконливі обов'язок гарантувати, що побічні ефекти розвитку на всій навколишнього середовища зведені до мінімуму. Суб'єкти, пропоновані в цьому, звичайно, випливають комплексний підхід до професійної практики через вибір обов'язкових предметів у професійній техніці, управління навколишнім середовищем інженерних і виборними.

Семінар з питань управління та поводження з відходами та спеціального управління

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 40 години інформація Мехіко Монтеррей + 1 більше

Мета цієї програми полягає в отриманні базових знань про застосовні юридичні вимоги щодо поводження з відходами та їх обробки через практичні випадки.

весняний семестр в воді і екологічного менеджменту

UniLaSalle
Кампус Денне навчання 5 місяці інформація Франція Бове Мон-Сен-Еньян Париж + 2 більше

Весняний семестр в воді і управліннях навколишнього середовища є міждисциплінарною програмою, яка фокусується на процесах, що впливають на переклади та якість поверхневих і підземних вод.