Filter
курс
Мехіко Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Екологічний менеджмент Мехіко

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Студенти, які хочуть дізнатися, як розробити закони і політику в сфері екології, повинні пройти курси з менеджменту в сфері навколишнього середовища. Серед пропонованих курсів можуть бути планування урядового бюджету, хімія навколишнього середовища, переробка та зберігання небезпечних відходів та теорія управління водними ресурсами.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Мехіко. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Екологічний менеджмент, Мехіко

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Мета цієї програми полягає в отриманні базових знань про застосовні юридичні вимоги щодо поводження з відходами та їх обробки через практичні випадки. ... [+]

мета

Отримати базові знання про застосовні юридичні вимоги в галузі управління та поводження з відходами через практичні випадки.

Переваги програмиВи визначите вирішення проблем.Ви визнаєте важливість дотримання юридичних вимог.Ви отримаєте знання, які допоможуть вам виконувати управління та поводження з відходами у вашій компанії відповідно до чинного законодавства.Зміст програми... [-]
Мехіко Монтеррей
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
40 години
Кампус
Детальніше англійською мовою