$close

Фільтри

Див. результати

Дослідження харчових продуктів і напоїв курси в Картахена.Знайти курсів і короткострокових курсів з Дослідження харчових продуктів і напоїв в Картахена

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досл… Детальніше

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Наука про те, як їжа досягає столу обширна і включає дослідження продуктів харчування і напоїв. Ці дослідження включають в себе виробництво продуктів харчування, зберігання, транспортування і споживання. Побутове і промислове виробництво продуктів харчування, також включені в ці дослідження.

Колумбія є по-справжньому різноманітної і унікальною країною, розташованої в північно-західній частині Південної Америки. З доброзичливими людьми, екзотичні пейзажі і космополітичних міст, Колумбії, безумовно, місце для вивчення іспанської мови.

Цей портовий місто стало популярним серед студентів. Його яскравою атмосферою і топ освітніх центрів класу призвели до цього. Багато студентів, як простий і легкого життя, як вони проводять свої дослідження, і це те, що пропонує Картахена.

Дослідження харчових продуктів і напоїв курси в Картахена - Пошук курсів і короткострокових курсів з Дослідження харчових продуктів і напоїв в Картахена. Вся інформація тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Колумбії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
ECOS Language School
Картахена, Колумбія

Навчіться готувати, одночасно отримуючи уявлення про колумбійську культуру та кухню

Навчіться готувати, одночасно отримуючи уявлення про колумбійську культуру та кухню -
курс
Spanish (Colombia)
Січ 2022
Кампус