Akademichnikursy.com

Дослідження косметології курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Дослідження косметології

Беручи Косметологія курс може бути ідеальним вибором для тих, хто розглядає роботи в індустрії краси та промисловості. Для тих, хто хоче увійти в цей іноді прибутковою області, він допомагає дізнатися ваші варіанти кар'єри.

Що таке Косметологія?

Косметологія є вивчення і застосування косметичні процедури. Від перукарські для косметики, і манікюр / педикюр і масаж, косметологія прагне поліпшення людей добробут, а також і підтримка естетичного здорову шкіру і тіло. Косметологи можуть працювати в салоні краси або в спа-центрі.

Які переваги з Користуючись Косметологія курс?

Це часто є обов'язковою вимогою для тих, хто працює в якості косметолога мати ліцензійну ступінь.Приймаючи цей тип, звичайно, може дозволити людині дізнатися необхідну інформацію для роботи в польових умовах.

Скільки коштує Візьміть курс косметології?

Вартість відвідування такого роду, звичайно, може значно змінюватися в залежності від школи, від довжини звичайно, і види програм вивчених.

Який поліпшення кар'єри можна очікувати з косметології для гольфу?

Особи, які хочуть працювати безпосередньо з клієнтами часто заробити більше грошей. Крім того, це може бути можливим, щоб мати свій власний салон в якийсь момент. Приймаючи цей тип, звичайно, може збільшити індивідуальний 'и прибуток за рахунок збільшення видів послуг, які вони можуть запропонувати клієнтам.

Чому Візьміть онлайн курс косметології?

Онлайн курс ідеально підходить, тому що він дозволяє людині дізнатися, що він або вона потребує ще будучи вдома і потенційно працює. Це може допомогти людині, щоб завершити його або її освіту в темпі права на їх конкретних потреб.

Де Візьміть курс косметології?

Різноманітність локацій запропонувати ці курси. Це включає в себе типові коледжів, але і в косметичних школах або спеціалізованих установах салон навчання. Існують також програми, доступні через школи сторонніх і спеціалізованих об'єктів.

Як подати заяву на курс косметології?

Пошук для вашої програми нижче, щоб зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором безпосередньо шляхом подачі із силової форму.

 

 

52 Результати в Дослідження косметології Filter

Курс: Повний масаж тіла

Gateway International College
Комбіновано: онлайн і кампус 30 години Відкритий конкурс Великобританія Лондон

Виконання масажної процедури з повним тілом - це можливість для вас надати спокійному і приємному досвіду, покликаному заохотити відчуття благополуччя. Цей курс навчить вас усім, що потрібно знати про те, як пропонувати професійний масаж повного тіла, і включає в себе практичне навчання та оцінку.

Курс в ITEC NVQ 2 Beauty Therapy

Oxford International College of Beauty
Кампус Заочне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія Вітні

Цей семестровий курс "Краса терапія" ідеально підходить для тих, хто бажає навчатися за сумісництвом і як і раніше отримує національно визнану кваліфікацію. Курс призводить до отримання кваліфікації ITEC NVQ 2 рівня та кваліфікації OICB та включає в себе естетичні методи лікування та викладається 1 раз на тиждень протягом 1 академічного року.

Короткі курси CIBTAC для студентів міжнародної терапії краси

Oxford International College of Beauty
Кампус Денне навчання 4 - 6 місяці Серпень 2020 Великобританія Вітні

Ці короткі курси, що ведуть до кваліфікації CIBTAC, настійно рекомендуються студентам, які прагнуть досягти найвищого рівня в терапії краси, приєднавшись до елітних терапевтів, що працюють у всьому світі.

Курс в CIDESCO, CIBTAC та OICB Spa Beauty

Oxford International College of Beauty
Кампус Денне навчання 10 місяці Серпень 2020 Великобританія Вітні

Курс кращої терапії краси, що веде до CIDESCO, CIBTAC

Aveda академія салон програма - Ванкувер

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 6 місяці інформація Канада Ванкувер

Уже стилістом? Програма Aveda Академія для стилістів середнього рівня, які хочуть далі вдосконалювати свої навички перукаря через наш інноваційний і надихає навчальних програм і високих енергій салону середовища. Aveda диплом не потрібен. Відвідайте провідну школу волосся Ванкувера в самому серці Гастауна!

Aveda програма академії салон - Торонто

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 6 - 12 місяці інформація Канада Торонто

Aveda Академія Салон просунута програма рівня для перукарів, які закінчили диплом зачісок і бажаючих прискорити свою кар'єру. Завдяки інноваційним і надихаючим освіту, практичний досвід роботи і середовища салону високих енергій, ця програма призначена, щоб ви працювати в якості стиліста після закінчення навчання.

Aveda інститут зачісок програма - Ванкувер

Aveda Institute Canada
Кампус Заочне навчання 10 місяці інформація Канада Ванкувер

Нове в укладанні? Давайте розвивати свій природний талант. Hairstyling Програма Aveda Інститут є диплом програми початковий рівень, який включає в себе 1400 годині великих практичного навчання, щоб надати вам повне розуміння краси і гарного самопочуття. Відвідайте провідну школу волосся Ванкувера в самому серці Гастауна!

Aveda програма інституту зачісок - Торонто

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 10 місяці інформація Канада Торонто

Випустити свій творчий потенціал і талант. Наш інститут Hairstyling Програма включає в себе практичне навчання, щоб надати вам реальний досвід салону з акцентом на краси і гарного самопочуття. З сильним акцентом на краси і гарного самопочуття, Aveda вчить вас бізнес-аспект промисловості і як продати себе.

Aveda програма інституту зачісок - Winnipeg

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Канада Вінніпег

Випустити свій творчий потенціал і талант. Наш інститут Hairstyling Програма включає в себе практичне навчання, щоб надати вам реальний досвід салону з акцентом на краси і гарного самопочуття. З сильним акцентом на краси і гарного самопочуття, Aveda вчить вас бізнес-аспект промисловості і як продати себе.

Aveda інститут зачісок програма - Calgary

Aveda Institute Canada
Кампус Заочне навчання 12 місяці інформація Канада Калгарі

Нове в укладанні? Давайте розвивати свій природний талант. Hairstyling Програма Aveda Інститут є диплом програми початковий рівень, який включає в себе 1400 годині великих практичного навчання, щоб надати вам повне розуміння краси і гарного самопочуття. Розташований в районі обміну Калгарі!

початківці гоління

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 10 тижні інформація Великобританія Лондон

Це короткий, десять тижневий курс, який запускається один вечір на тиждень, і познайомити вас з основними методами різання, необхідних в гоління. Це популярний добре відвідуються курс, який виконується три рази протягом року.

вологе гоління і передові технології

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 6 тижні інформація Великобританія Лондон

Вологе гоління є швидко зростаючої сервіс в галузі гоління. Поліпшення технічних навичок і потенціал придбання, поступово на цьому вологе гоління звичайно. Ви дізнаєтеся, як підготувати шкіру,

нагороди в внутрішнього контролю якості процесів і практики оцінки - 4-го рівня

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 20 тижні інформація Великобританія Лондон

Ця кваліфікація присуджується City & гільдій і призначений для підтримки Assurance оцінки і якості всіх учнів і професійної кваліфікації. Це відмінна можливість отримати кваліфікацію, призначений для тих, хто працює

передові різання - жіноче волосся для кваліфікованого перукаря

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 10 тижні інформація Великобританія Лондон

Розробка і підвищити свої навички різання, поступово на передовій різання курсу. У ріжучим курсу ви будете оновити свої попередні знання і отримати навички роз'єднання і асиметричних стилів.

Місто і гільдій Рівень 4 нагороди в кольорі і колірної корекції

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 25 тижні інформація Великобританія Лондон

Рівень 4 корекції кольору кваліфікації призначена для кваліфікованих стилістів, що працюють в промисловості, щоб дати глибокі знання і практичного застосування корекції кольору. Корекція кольору є основною частиною нашої промисловості