Akademichnikursy.com

Дослідження косметології курси в Johannesburg.Знайти курсів і короткострокових курсів з Дослідження косметології в Johannesburg

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Область знань, яка включає в себе косметику і її використання називається косметологією. Студенти, які проходять навчання в даній області, дізнаються про різні методи лікування, що використовуються для поліпшення або прикрашення фізичних характеристик людей.

Країна, розташована на південному краю Африки, Південної Африці, має багату культуру, що ви ніколи не отримаєте достатню кількість під час гастролей або навчаються тут. Мов тут включають афріканеров та англійською, а також голландці. Кампус життя величезного південноафриканського університету, Університету Йоганнесбурга або будь-якого іншого університету буде карколомне. Ви будете любити взаємодії з банту тут і тропічний клімат регіону.

Йоганнесбург місто є найбільшим джерелом золота і алмазів у Південній Африці. Вона є основою Конституційного суду Південної Африки і є найбільшим і найбагатшим містом в провінції Гаутенг. Вона є домом для Університету Йоганнесбурга.

Дослідження косметології курси в Johannesburg - Пошук курсів і короткострокових курсів з Дослідження косметології в Johannesburg. Вся інформація тут!

2 Результати в Дослідження косметології, Johannesburg Filter

курс терапії краси - у короткій програмі нігтів технології

Damelin Part Time
Кампус Заочне навчання 60 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg

Тривалість програми складає 60 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах.

курс терапії краси - у короткій програмі тілом

Damelin Part Time
Кампус Заочне навчання 80 години Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg

Програма тривалістю 80 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах.