Filter
курс
Канада Alberta Alberta Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження косметології курси в Alberta.Знайти курсів і короткострокових курсів з Дослідження косметології в Alberta

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Студенти програмах по косметології можуть стати експертами в області різних видів послуг сфери краси. Залежно від спеціальності, студенти дізнаються все про стрижку волосся, фарбування, методику догляду за шкірою і нігтями.

Якщо ви думаєте, будь-якої системи вищої освіти, що вплине на ваше життя позитивно, даючи Вам практичні знання і навички, то Канада 'и системи освіти є те, що вам потрібно. Подорож до Канади для вашої освіти дозволить Вам оцінити творчість і інновації з викладачів у цих вищих навчальних закладах.

Дослідження косметології курси в Alberta - Пошук курсів і короткострокових курсів з Дослідження косметології в Alberta. Вся інформація тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження косметології, Alberta

Ступеня
Місце знаходження
Канада
Alberta
Тип навчання
Форма навчання
Aveda Institute Canada

Нове в укладанні? Давайте розвивати свій природний талант. Hairstyling Програма Aveda Інститут є диплом програми початковий рівень, який включає в себе 1400 годині велики ... [+]

Програма Aveda Інститут Hairstyling

Випустити свій творчий потенціал і талант. Наш інститут Hairstyling Програма включає в себе практичне навчання, щоб надати вам реальний досвід салону з акцентом на краси і гарного самопочуття. З сильним акцентом на краси і гарного самопочуття, Aveda вчить вас бізнес-аспект промисловості і як продати себе. Ви навчитеся будувати свою власну гостьову базу, працюючи з реальними гостями по всій вашій програмі. Як випускник Aveda, ви будете справжнім професіоналом салон з безмежними можливості для кар'єрного зростання. ... [-]

Канада Calgary
інформація
англійська
Заочне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою