Akademichnikursy.com

Курси Дослідження косметології Африці

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Косметологія - це наука про вивчення і застосування косметичних процедур. Від перукарської справи до косметики, манікюру/педикюру та лікувального масажу, косметологія спрямована на поліпшення добробуту людей і підтримання естетики здорової шкіри і тіла. Косметологи можуть працювати в салоні краси або в спа.

Може будь-якому іншому регіоні може зрівнятися з різноманітністю і розмірність Африці? З неповторним внески історією, природою і багатою культурною, навряд чи регіони пропонують навчання за кордоном виявите, що є більш складним або більше задоволення в плані вивчення.

Дослідження косметології: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Африці. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

2 Результати в Дослідження косметології, Африці Filter

курс терапії краси - у короткій програмі нігтів технології

Damelin Part Time
Кампус Заочне навчання 60 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Тривалість програми складає 60 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах.

курс терапії краси - у короткій програмі тілом

Damelin Part Time
Кампус Заочне навчання 80 години Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Програма тривалістю 80 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах.