Filter
курс
ДРК Конго (Заїр) Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: ДРК Конго (Заїр),

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Студенти, які хотіли б дізнатися про культуру конкретних кухні і розваг можуть користуватися ходити в школу в Конго (Заїр Конго), а їжа і музика дві країна 'и найбільш популярних ігор. Сотні різних національностей називають заміському будинку, а французька є найбільш поширеним з 242 розмовних мов.

Курси і навчання: ДРК Конго (Заїр),. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
ДРК Конго (Заїр)
Тип навчання
Форма навчання
L’Université Catholique Du Congo

Студенти, що проходять програму агрегації середньої освіти у вищій мірі зазвичай іспити в кінці другого року ліцензії. Вони настійно рекомендується слідувати загальному х ... [+]

Агрегування ВІДДІЛ СЕРЕДНЬОГО ОСВІТИ ВИЩОЇ СТУПЕНЯ

Приєднаний на факультет філософії, факультет агрегування середньої освіти вищого рівня інтер факультет. Її метою є навчання і підготовка викладачів середньої освіти володарів ліцензії ступеня з будь-якого існуючого факультету в UCC.

Цей міждисциплінарний відділ є одним з ефективних інструментів привілейованого приводу і передач молодіжного освіти в моральних і духовних цінностях відповідно до християнським баченням.... [-]

ДРК Конго (Заїр) Кіншаса
Лютий 2020
французький
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою