ACADEMICCOURSES

Гуманітарні науки курси в Волоський горіх.Знайти курсів і короткострокових курсів з Гуманітарні науки в Волоський горіх

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Гуманітарні та соціальні науки - галузь знань, в рамках якої здійснюється підготовка студентів до професійної реалізації в цілому ряді галузей і кар'єр. Працівники соціальної сфери, художники і вчителі - це популярні варіанти кар'єри для тих, хто закінчив ці курси.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Горіх це невелике місто в Південній Каліфорнії. Місто є домом для декількох невеликих університетів, які відомі в усьому світі для авіаційної та інженерних програм.

Гуманітарні науки курси в Волоський горіх - Пошук курсів і короткострокових курсів з Гуманітарні науки в Волоський горіх. Вся інформація тут!

1 Результати в Гуманітарні науки, Волоський горіх Filter

Linguistic Horizons
курс
<
Денна
<
заочно
англійська
іспанська
Кампус

Допомога в навігації по процедурі запиту на переказ кредитів у вашому домашньому закладі. 24/7 місцевий екстрений контакт. Культурна діяльність (напр. Ласкаво просимо Іспанськ ...

Детальніше