Akademichnikursy.com

Курси Гуманітарні науки Europa

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Програми в галузі гуманітарних та соціальних наук готують студентів до широкого кола професій, в величезній кількості галузей промисловості. Якщо ви плануєте працювати в соціальній сфері, сфері освіти або суміжній творчій області, рекомендуємо звернути увагу на ці освітні програми.

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

Гуманітарні науки: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Europa. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

72 Результати в Гуманітарні науки, Europa Filter

Курс семестру

Université de Reims Champagne-Ardenne
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 семестри Січень 2020 Франція Реймс + 1 більше

Щорічні курси в CIEF складаються з 2 семестрів по 13 тижнів кожен. CIEF пропонує 6 різних рівнів, кожен складається з 16-18 годин щотижневих курсів, принаймні 1 годину автономної роботи в Центрі мовних ресурсів (CRL) під керівництвом викладача-викладача.

DHEC сценарій / виробництво

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Франція Париж

Етюди Cinematic Верхніх Сценарій націлений на підготовку фахівців, здатних задовольнити очікування програмних галузей з усіх питань, які впливають на написання контенту. Під час їх два роки навчання, студенти вчаться scénariser будь-який тип роботи або аудіовізуальної жанру, будь то фільм (фантастика і документальні), телебачення або ЗМІ в їх різних форматів і змісту специфічні.

Курс: Відкрийте своє походження

Scuola Leonardo Da Vinci
Кампус Денне навчання 2 - 12 тижні Відкритий конкурс Італія Мілан

Курс «Відкрий своє походження» спрямований на те, щоб запропонувати нащадкам італійських емігрантів за кордоном поглибити італійську мову і культуру - так само їх батьки, дідусі, дядьки вже передали - а також можливість відвідати місця походження їхніх предків!

програма семестру

Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 тижні Відкритий конкурс Іспанія Аліканте

Крім інтенсивної іспанської програми, ми пропонуємо програму Семестр комунікації і культури, з можливістю вчитися на іспанською та англійською мовами, легко поєднується з курсами в будь-якому з Університету Аліканте програми бакалаврату або з деякими курсів іспанської мови.

Міжнародна політехнічна зимова школа 2020 року

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Кампус Денне навчання 2 тижні Січень 2020 Росія Санкт-Петербург

Приходьте, вивчайте та досліджуйте одне з найкрасивіших міст Росії в зимовий час: захоплююче культурне та соціальне життя, мальовничі околиці та передмістя. Санкт-Петербург - справжній розважальний космополіт з великим культурним внеском.

Курс: Дизайн та анімація динамічної презентації

IFCAM
Кампус Денне навчання 2 днів Грудень 2019 Франція Монруж Париж + 1 більше

Створіть свою підтримку і втіліть її з легкістю. Наприкінці цього тренінгу учасники зможуть написати структуровану презентацію; визначити цілі та цільову аудиторію для побудови нитки її презентації; тренувати представити техніку актора, щоб керувати та переконувати свою аудиторію.

Курс мови

International Open Academy
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 60 днів Відкритий конкурс Великобританія Лондон + 1 більше

Зробіть зміни в житті людей, які мають труднощі в спілкуванні, вивчивши роль фахівця з мови та мови.

Аналіз і викладання граматики

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Кампус Денне навчання 2 днів Вересень 2020 Іспанія Мадрид

Курс "Аналіз і викладання граматики" спрямований на людей, які хочуть поглибити викладання граматики в класі ELE, особливо розвиваючи їх мовну обізнаність, виходячи з останніх філологічних досліджень.

Берлін - митрополит

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Німеччина Берлін

Використовуючи Берлін як приклад, ця англійська мова вивчає питання, що стосуються великих міст сьогодні. За допомогою порівняльних та міждисциплінарних курсів ви вивчаєте такі теми, як архітектура, культурна ідентичність, гендерна і сексуальна політика, мультикультуралізм, популярна культура та міські дослідження, щоб краще зрозуміти розвиток міста та його культуру.

Звичайно, в мовах

International Career Institute
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія Лондон

Виберіть будь-який з наших 34 мовні курси і навчитися швидко в комфорті вашого власного будинку або офісу. ICI гарантує програму ефективних мов, яка надає вам ефективні інструменти, а також підвищити ваше бажання вивчити будь-яку мову, який буде приймати вашу кар'єру або особисте життя до великих висот.

Creative Writing and Literature Gap Year programme

Oxford Royale Academy
Кампус Денне навчання 10 - 10 тижні інформація Великобританія Яртон Оксфорд + 1 більше

Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 семестри інформація США Волоський горіх Іспанія А Корунья + 3 більше

фінські курси для початківців

GiMara Oy
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Фінляндія Фінляндія Інтернет

Фінська для початківців. Веселий і ефективний спосіб вчитися в спокійній та дружній обстановці. Дізнайтеся фінська онлайн, навіть з самого початку.

Курс AQUAS - академічна кваліфікація для Університету прикладних наук

IAS College
Кампус Денне навчання 1 рік Жовтень 2019 Німеччина Любек

Через AQUAS студенти з-за кордону мають можливість отримати сертифікат про закінчення іспиту "Fachhochschulreife", що дає можливість продовжити бакалаврські дослідження в німецьких університетах прикладних наук.

базові навички французької мови для повсякденного життя

ALISON
Онлайн Заочне навчання 6 - 10 години Ірландія Голуей

Французький кажуть в 29 країнах по всьому світу і є третім найбільш широко поширена мова в Європі. Основні французькі мовні навички для повсякденного життя складається з серії залучення відео уроки для початківців, який знайомить учня з різними аспектами французької мови, включаючи основний французької лексики та граматики.