Akademichnikursy.com

Курси Гуманітарні науки Північна Америка

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Програми в галузі гуманітарних та соціальних наук готують студентів до широкого кола професій, в величезній кількості галузей промисловості. Якщо ви плануєте працювати в соціальній сфері, сфері освіти або суміжній творчій області, рекомендуємо звернути увагу на ці освітні програми.

З корінних цивілізацій сучасними імперій, Північна Америка має багато рук-на освітніх можливостей, щоб запропонувати вчені. Заповнені з діапазоном різних культур, студенти можуть виховати себе в добре округлу шлях.

Гуманітарні науки: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Північна Америка. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

24 Результати в Гуманітарні науки, Північна Америка Filter

Доступний семестр китайської мови в Пекіні w / Double Dorm - 5445 доларів США - China Study Abroad

China Study Abroad
Кампус Вересень 2020 Китай Пекін Великобританія Лондон Мехіко Буенавіста Шанхай Австралія Сідней Італія Венеція Іспанія Мадрид США Сан Франциско Канада Торонто + 13 більше

Ціни та тривалість варіюються, але найпопулярнішим вибором є семестр навчання

адвокатів та СПД: етика в роботі

University of Tulsa College of Business Administration
Кампус Заочне навчання 1 день інформація США Тульса Толедо + 1 більше

Вивчення різних етичних стилів і застосування їх в жорсткі етичні дилеми.

Загальна англійська

EC Language Centres
Кампус Відкритий конкурс Мальта Святого Юліана Великобританія Лондон Кембридж Оксфорд Брістоль Брайтон Манчестер Південно-Африканська Республіка Кейптаун США Бостон Сан - Дієго Нью-Йорк Сан Франциско Майамі Санта-Моніка Канада Монреаль Ванкувер Торонто + 18 більше

Поліпшити швидкість, впевненість і розмова навички з нашою найпопулярнішою звичайно! Дайте собі практичне розуміння англійської мови.

School for Foreign Students: Spanish language and culture courses

University of Veracruz - Universidad Veracruzana
Кампус Денне навчання 2 - 6 тижні Липень 2020 Мехіко Героїка Веракрус

Semester or Academic Year in SPAIN

Linguistic Horizons
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 семестри інформація США Волоський горіх Іспанія А Корунья + 3 більше

Майстер-клас з коректури

The Proofreading Academy
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 30 години Відкритий конкурс США Нью-Йорк + 1 більше

Академія коректури підходить як для початківців, так і для тих, хто має певний досвід і хоче відточити свої навички. Якщо ви хочете продовжити кар'єру в коректурі або створити кращі документи в поточній ролі, ми можемо допомогти.

етика

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Кампус Заочне навчання 5 днів Вересень 2020 США Сіетл

Перерва через віру моральний вибір обумовлений обставинами, організаційна культура, короткострокові потреби та очікування акціонерів. Стати уповноважений приймати рішення, керовані значення на всіх рівнях організації. Дізнатися справжнє моральна поведінка корениться в індивідуальних і на основі універсальних принципів, взаємної вигоди і дух незалежності

покращити свою англійську - орфографія, пунктуація & граматику

Of Course Learning
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс США США Інтернет Великобританія Великобританія Інтернет + 1 більше

Якщо ви ніколи не міг зрозуміти різницю між двокрапкою і крапкою з комою, або між їх і там, і вони, то це курс для Вас! Ми по-новому поглянути на все те, що ви забули або ніколи не розумів в школі, так що ви можете написати листи та повідомлення з упевненістю, що ви матимете рацію (чи це має бути писати ?!) ...

Загальний курс англійської мови Програма

Bridge Education Group
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс США Денвер Аргентина Буенос-Айрес Чилі Сантьяго + 3 більше

Будучи студентом, в нашій програмі загальної англійської, ви будете зосереджені на інтерактивній, розмовною англійською мовою, а не вчитель лекцій. Ваші викладачі будуть обмежувати себе не кажучи не більше однієї третини від часу класу для того, щоб спонукати вас і ваших однокласників спілкуватися англійською мовою.

Навчання на іноземній мові

International Center For Language Studies
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 - 10 місяці Вересень 2020 США Вашингтон + 1 більше

ICLS пропонує вивчення мови в більш ніж 85 мовами для фізичних осіб, компаній, некомерційних організацій і державних установ.

збереження культурної спадщини та управління

Fleming College
Кампус Денне навчання 4 семестри інформація Канада Пітерборо Ліндсей Minden Cobourg + 3 більше

Як культурної спадщини збереженню та фахівця з управління, ви дізнаєтеся, широкий спектр методів, щоб зберегти тендітні нагадування і маркери минулому - зберегти для майбутніх поколінь, щоб дізнатися від і насолоджуйтеся.

Стандартний курс англійської мови

GEOS Languages Plus
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Нью-Йорк Коста-Меса + 1 більше

Вивчення англійської мови - як навчитися грати на музичному інструменті. Чи хочете ви навчитися володіти англійською або як покращити читання англійської мови, чим більше ви практикуєте - особливо розмовна англійська, тим краще ви отримаєте всі інші навички. Це простий принцип. Це ще багато роботи, але якщо ви будете слідувати за цим, ви будете успішними.

Загальна англійська

The Language Academy
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Форт Лодердейл

Існує спеціальна програма навчання для кожного рівня, і наша система оцінок дозволяє змінювати на наступний рівень, коли ви готові.

стандартний курс англійської мови

Brooklyn School of Languages
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 24 тижні Відкритий конкурс США Нью-Йорк + 1 більше

Наш стандартний курс англійської мови фокусується на навчання через реальну комунікацію (говоріння, аудіювання, читання, письмо) всередині і за межами класної кімнати.

Загальна англійська

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Великобританія Лондон США Форт Лодердейл Бостон Пеньонтон Південно-Африканська Республіка Кейптаун Мальта Сліма + 9 більше

Загальний курс англійської мови охоплює чотири основні навички, необхідні для написання та розмови на англійській мові (читання, написання, прослуховування та розмову), з акцентом на практичному спілкуванні в спільних ситуаціях, таких як подорожі, покупки та вільний час.