Akademichnikursy.com

Курси Гуманітарні науки Азії

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Область гуманітарних і соціальних наук ідеально підходить для студентів, які хочуть отримати величезну різноманітність навичок та зберегти свободу вибору коли постане питання, в якій галузі вони хотіли б працювати.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Гуманітарні науки: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Азії. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

21 Результати в Гуманітарні науки, Азії Filter

Японська мова, культура, дизайн в Йокогамі

Yokohama Design College
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Квітень 2020 Японія Йокогама

У нас є відділ японської середньої школи, а також відділ дизайну на території кампусу, ви можете подружитися з японськими студентами в нашому коледжі в повсякденному житті. Термін подачі заявок на наступний прийом, квітень 2020 року, - з 1 вересня по 30 жовтня.

Весняний курс китайської мови

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Китай Сучжоу

Приходьте в XJTLU щоб навчитися найбільш широко розмовному мовою у світі у провідному китайсько-британському університеті. Досвід якості навчання в культурно багатих, історичних Сучжоу.

Міжнародна політехнічна зимова школа 2020 року

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Кампус Денне навчання 2 тижні Січень 2020 Росія Санкт-Петербург

Приходьте, вивчайте та досліджуйте одне з найкрасивіших міст Росії в зимовий час: захоплююче культурне та соціальне життя, мальовничі околиці та передмістя. Санкт-Петербург - справжній розважальний космополіт з великим культурним внеском.

Прямий прийом в Нагоя - Нанзанський університет

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Японія Нагоя

Пориньтесь в японську культуру, зараховуючи до Центру японських досліджень (CJS) в Нанзанському університеті. Як відмінний приватний університет, Нанзанський університет пропонує чудові можливості для навчання. Окрім необхідного інтенсивного японського мовного класу, ви будете вибирати з ряду CJS англомовних навчальних курсів в бізнесі, гуманітарних та суспільних науках,

Contemporary China Studies Programme (семестр)

Contemporary China Studies Programme
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 Китай Шанхай

Програма " Contemporary China Studies Programme ступінь Contemporary China Studies Programme складається з трьох частин: академічних курсів, мовного курсу та стажування.

іноземних мов для професійного використання програм

International University in Moscow IUM
Кампус Заочне навчання 1 - 7 пошук програми з юриспруденції Вересень 2020 Росія Москва

Школа Lingua Professionalis є освітнім центром, спрямованих на навчання Мови для спеціальних цілей (LSP).Школа була створена для випускників із ступенем бакалавра, спеціаліста або магістра

Китайська програма семестру за кордоном

The Beijing Center for Chinese Studies
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри Січень 2020 Китай Пекін

Якщо ви шукаєте істину занурення в Китай, Пекін Центр (TBC) Ваш пункт призначення! Виділитися з натовпу, як ми супроводжуємо вас уздовж 2-тижневу екскурсію в південній провінції Юньнань або торговий шляху Шовкового шляху в Західному Китаї.

EF Gap Year or Semester in Japan

EF Gap Year
Кампус Денне навчання 6 - 12 місяці Відкритий конкурс Японія Токіо

Дослідження курс Далекий Схід Росії

Vladivostok State University of Economics and Service
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Росія Владивосток

Курс Далекий Схід Росії Дослідження являє собою огляд історії російського Далекого Сходу, його економічного, географічного положення та актуальним як транспортного вузла з істотними природними ресурсами.

культурний клас

Beijing International Chinese College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Китай Пекін

Китайська культура широкий і багатий. У нас є багато різних видів китайського культурного класу, все дається дуже професійними класами teacher.These можна навчити в групі або один на один: каліграфія / китайських Узлов

програма стажування в Китаї

Hutong School
Кампус Денне навчання 1 - 6 місяці Відкритий конкурс Китай Пекін Шанхай + 1 більше

З 10-річним досвідом розміщення молодих талантів в професійних компаній в Китаї на базі, наша багатомовна команда присвячена пропонуючи вам найкраще міжнародної практики

Доступний семестр китайської мови в Пекіні w / Double Dorm - 5445 доларів США - China Study Abroad

China Study Abroad
Кампус Вересень 2020 Китай Пекін Великобританія Лондон Мехіко Буенавіста Шанхай Австралія Сідней Італія Венеція Іспанія Мадрид США Сан Франциско Канада Торонто + 13 більше

Ціни та тривалість варіюються, але найпопулярнішим вибором є семестр навчання

китайський Звичайно культура

Shanghai Mandarin Garden Language & Culture Center
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Китай Шанхай Чанчунь Усі Ухань Нінбо Ліцзян + 4 більше

Китай має довгу і яскраву історію, і вона зазнала багато змін. Культура Мета курсу, щоб допомогти вам зрозуміти більше про Китай і її народу, культури і звичаїв, Мандарин сад пропонує

Сліди минулої епохи.Культура народів Сибіру

Siberian State Aerospace University SibSAU
Кампус Денне навчання 2 тижні інформація Росія Красноярськ

Унікальна можливість для іноземних слухачів розширити межі світу, побувати в самому центрі Росії, побачити своїми очима краси дивовижною і загадковою Сибіру

Взагалі китайський програми

Donghua University
Кампус Денне навчання 15 - 18 тижні Вересень 2020 Китай Шанхай

Це найпопулярніший китайську мову програми, що сотні іноземних студентів з Морен, ніж 100 країнах записатися кожен семестр. 2015 весняний семестр від Mar.10 до Jul.10; 2015 осінь semeste від Sept.7 до Jan.8 (2016).