Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Греція,

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Греція розробили свої системи освіти з вищою освітою на самому верху. Більше 40% всіх греки живуть в Афінах, і є, де кращі можливості для реалізації вищої освіти рівень. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною, Грецією є туристичною перлиною з одним зі світових 'и фантастичними пляжами.

Курси і навчання: Греція,. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

комерційний пілот ліцензія (ч)

Superior Air
Кампус Денне навчання Заочне навчання 18 - 36 місяці Відкритий конкурс Греція Мегара + 1 більше

Мета комерційного пілота (H) модульного курсу є навчання PPL (Н) або ІКАО / Jää власників ліцензії пілота на рівень кваліфікації, необхідної для роботи з одним пілотом вертольотів з одним двигуном в комерційних авіаперевезень. Ви також зможете отримати EASA CPL (H).

ATPL інтегрований

Superior Air
Кампус Денне навчання 16 - 16 місяці Відкритий конкурс Греція Мегара

Наша ATPL інтегрований курс призначений для навчання на високому рівні для студентів, що бажають стати професійними пілотами тільки один рік. Немає досвіду не потрібно, щоб почати цей курс. Використання стані через сучасного обладнання та повітряних суден, Покращений повітря забезпечить навчання на найвищому рівні для просування вашого майбутнього авіації кар'єру.

Час польоту - годинний курс будівлі

Cretan Eagle Aviation
Кампус Денне навчання 1 - 100 години Вересень 2020 Греція Іракліон

Ми пропонуємо Hour будівлю на літаку C-172R (дизельне паливо). Ви можете літати над прекрасним Крит (найпівденніша частина Греції) і решту грецьких островів і материка з вибором більш 30 грецьких аеропортів з різними погодними умовами.

Нічний рейтинговий курс польоту

Cretan Eagle Aviation
Кампус Денне навчання 5 години Вересень 2020 Греція Іракліон

Нічний рейтинговий курс включає в себе початкову школу, мінімум 5 годин мінімальної підготовки польотів вночі (3 години мінімальний подвійний і 5 Touch

Курс: приватна пілотна ліцензія (PPL)

Cretan Eagle Aviation
Кампус Онлайн Денне навчання 45 - 100 години Вересень 2020 Греція Іракліон + 1 більше

Включено 45 годин мінімуму польотної підготовки. Вам також потрібно буде скласти 9 письмових іспитів і тест польотної майстерності в кінці курсу. Це може бути завершено протягом 3 місяців за умови, що ви складете іспити з теорії на першій спробі, але це також можна зробити у власний темп.

ICAO-EASA CPL / л / MEP курс конверсії

Global Aviation
Кампус Денне навчання 10 днів Вересень 2020 Греція Піреї

Мета курсу полягає в тому, щоб навчити CPL ІКАО / IR держатель / MEP до рівня кваліфікації, необхідної, щоб дозволити йому працювати в якості другого пілота на декількох пілота, мульти літаків двигунів в комерційних повітряних перевезень, відповідно до EASA Part-FCL ,

ATPL модульного курсу

Global Aviation
Кампус Денне навчання 1 - 2 місяці Вересень 2020 Греція Піреї

0 - ATPL (A) Модульний являє собою поєднання навчальних курсів. Курс починається з курсу Private Pilot License (PPL).

ATPL інтегрований курс

Global Aviation
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 36 місяці Вересень 2020 Греція Піреї + 1 більше

0-ATPL (A) Інтегрований є повний курс призначений для підготовки пілота студента від нуля до ATPL заморожують і отримати CPL / IR / MEP.

ІКАО EASA перетворення ліцензії

Skies Aviation Academy
Кампус Денне навчання 2 - 3 тижні Вересень 2020 Греція Салоніки

CPL ICAO / ME / IR курс перетворення призначений для перетворення будь-якої професійної ліцензії ІКАО і рейтинги EASA професійної ліцензії.

інтегровані з ATPL співпраці декількох екіпажів (МСС)

Skies Aviation Academy
Кампус Денне навчання 12 - 14 місяці Вересень 2020 Греція Салоніки

Курс EASA ATPL Integrated призначений для студентів від нуля літаючих досвід аж до замороженого ATPL приблизно від 12 до 14 місяців, після закінчення цієї програми ви будете мати право на роботу в якості першого помічника з авіакомпанією.

звук тектоніки семінарі Афінах

Space Under
Кампус Денне навчання 1 тижневий Вересень 2020 Греція Афіни

Простір під організовує міжнародні міжкультурних конвенцій, семінарів і спільних проектів, спрямованих на зміцнення і точки перетину між творчими

Перехідний курс ІКАО до EASA

Olympus Aviation Academy
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 Греція Салоніки

Дійсний CPL / IR / MEP ІКАО

Інтегрований від нуля до ATPL

Olympus Aviation Academy
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 12 - 14 місяці Відкритий конкурс Греція Салоніки + 1 більше

Olympus Aviation Academy розробила ретельну комплексну програму підготовки пілотного довести студентів до кваліфікації, так що вони діють в якості других пілотів на одиночних і / або декількома двигунами авіалайнерів в комерційному повітряному транспорті і продовжити свою кар'єру в авіації.