Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Греція,, Thessaloniki

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Греція розробили свої системи освіти з вищою освітою на самому верху. Більше 40% всіх греки живуть в Афінах, і є, де кращі можливості для реалізації вищої освіти рівень. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною, Грецією є туристичною перлиною з одним зі світових 'и фантастичними пляжами.

Місто Салоніки є другим за величиною в країні і домом для більш ніж 790 000 жителів. Це один з найбільш важливих комерційних центрів Греції і відіграє значну роль в економіці в цілому. Тут знаходиться найбільший університет країни серед інших установ.

Курси і навчання: Греція,, Thessaloniki. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

ІКАО EASA перетворення ліцензії

Skies Aviation Academy
Кампус Денне навчання 2 - 3 тижні Вересень 2019 Греція Thessaloniki

CPL ICAO / ME / IR курс перетворення призначений для перетворення будь-якої професійної ліцензії ІКАО і рейтинги EASA професійної ліцензії.

інтегровані з ATPL співпраці декількох екіпажів (МСС)

Skies Aviation Academy
Кампус Денне навчання 12 - 14 місяці Вересень 2019 Греція Thessaloniki

Курс EASA ATPL Integrated призначений для студентів від нуля літаючих досвід аж до замороженого ATPL приблизно від 12 до 14 місяців, після закінчення цієї програми ви будете мати право на роботу в якості першого помічника з авіакомпанією.

Перехідний курс ІКАО до EASA

Olympus Aviation Academy
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Греція Thessaloniki

Дійсний CPL / IR / MEP ІКАО

Інтегрований від нуля до ATPL

Olympus Aviation Academy
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 12 - 14 місяці Відкритий конкурс Греція Thessaloniki + 1 більше

Olympus Aviation Academy розробила ретельну комплексну програму підготовки пілотного довести студентів до кваліфікації, так що вони діють в якості других пілотів на одиночних і / або декількома двигунами авіалайнерів в комерційному повітряному транспорті і продовжити свою кар'єру в авіації.