Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Греція,, Pireas

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Греція, офіційно Грецької Республіки, або Еллада, як це з давніх часів, є країною в Південно-Східній Європі. За даними перепису 2011 року, Греція 'и населення складає близько 11 млн. чоловік.

Пірей місто є великим портом, який займає як найбільший пасажирський порт на континенті і третім за величиною в усьому світі, що робить його головним портом країни. Вона складається з двох основних вищих навчальних закладів, який пропонує різні програми.

Курси і навчання: Греція,, Pireas. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

ICAO-EASA CPL / л / MEP курс конверсії

Global Aviation
Кампус Денне навчання 10 днів Вересень 2019 Греція Pireas

Мета курсу полягає в тому, щоб навчити CPL ІКАО / IR держатель / MEP до рівня кваліфікації, необхідної, щоб дозволити йому працювати в якості другого пілота на декількох пілота, мульти літаків двигунів в комерційних повітряних перевезень, відповідно до EASA Part-FCL ,

ATPL модульного курсу

Global Aviation
Кампус Денне навчання 1 - 2 місяці Вересень 2019 Греція Pireas

0 - ATPL (A) Модульний являє собою поєднання навчальних курсів. Курс починається з курсу Private Pilot License (PPL).

ATPL інтегрований курс

Global Aviation
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 36 місяці Вересень 2019 Греція Pireas + 1 більше

0-ATPL (A) Інтегрований є повний курс призначений для підготовки пілота студента від нуля до ATPL заморожують і отримати CPL / IR / MEP.