Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Греція,, Heraklion

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Греція розробили свої системи освіти з вищою освітою на самому верху. Більше 40% всіх греки живуть в Афінах, і є, де кращі можливості для реалізації вищої освіти рівень. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною, Грецією є туристичною перлиною з одним зі світових 'и фантастичними пляжами.

Крит вважається найбільшим з грецьких островів у ставленні населення і розміру. Це є невід'ємною частиною національної економіки багатих грецької культури та спадщини. Він славиться своїм великим розмаїттям квітів і птахів.

Курси і навчання: Греція,, Heraklion. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Час польоту - годинний курс будівлі

Cretan Eagle Aviation
Кампус Денне навчання 1 - 100 години Вересень 2019 Греція Heraklion

Ми пропонуємо Hour будівлю на літаку C-172R (дизельне паливо). Ви можете літати над прекрасним Крит (найпівденніша частина Греції) і решту грецьких островів і материка з вибором більш 30 грецьких аеропортів з різними погодними умовами.

Нічний рейтинговий курс польоту

Cretan Eagle Aviation
Кампус Денне навчання 5 години Вересень 2019 Греція Heraklion

Нічний рейтинговий курс включає в себе початкову школу, мінімум 5 годин мінімальної підготовки польотів вночі (3 години мінімальний подвійний і 5 Touch

Курс: приватна пілотна ліцензія (PPL)

Cretan Eagle Aviation
Кампус Онлайн Денне навчання 45 - 100 години Вересень 2019 Греція Heraklion + 1 більше

Включено 45 годин мінімуму польотної підготовки. Вам також потрібно буде скласти 9 письмових іспитів і тест польотної майстерності в кінці курсу. Це може бути завершено протягом 3 місяців за умови, що ви складете іспити з теорії на першій спробі, але це також можна зробити у власний темп.