Filter
курс
Греція Athens Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Греція,, Athens

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Греція розробили свої системи освіти з вищою освітою на самому верху. Більше 40% всіх греки живуть в Афінах, і є, де кращі можливості для реалізації вищої освіти рівень. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною, Грецією є туристичною перлиною з одним зі світових 'и фантастичними пляжами.

Афіни знаменитий тим, що один з найстаріших міст світу та Греції. Це найбільший у ставленні населення і розмір робить його столицею країни і проводяться численні вищі навчальні інститути та університети.

Курси і навчання: Греція,, Athens. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Space Under

Простір під організовує міжнародні міжкультурних конвенцій, семінарів і спільних проектів, спрямованих на зміцнення і точки перетину між творчими ... [+]

Звук Тектоніка Семінар Афінах Простір під організовує міжнародні міжкультурних конвенцій, семінарів і спільних проектів, спрямованих на зміцнення і точки перетину між творчих областях. Цього року, простір під запускає 1-й міждисциплінарний семінар під назвою Звук Тектоніка, запрошуючи експертів з різних різних професій для спільної роботи. Семінар проходитиме в британській Грецької коледж, Афіни, Греція. Дослідження будуть зосереджені на відносинах між звуком мистецтва та архітектури; як ми могли б переглянути кордони архітектури, використовуючи звук в якості середовища для виявлення громадського та приватного простору, естетики та архітектурної діяльності. Афіни має виключно інертні суспільний простір, який не став функціональне комунікативних мереж та системи для його жителів.З 17 - 24 листопада 2013, семінар буде досліджувати потенціал активізації громадського простору шляхом зміцнення спільних можливостей жителя а й способи переглянути наші просторове сприйняття через нашу візуальну і акустичну середу. Семінар дасть учасникам можливість досліджувати різні способи роботи зі звуком в якості аналітичного інструменту за допомогою експериментальних пропозицій. Нова, проста і доступна технології виробництва комп'ютерних інтерактивних середовищах, останнім часом стали пам'ятку в різних областях і, крім того в архітектурі. Тому ми будемо дістатися до працювати на методи, як відповідь на такі технології, як інструменти для з'єднання різних практик, які можуть дозволити передачу міського масштабу до масштабу інтерактивних будівництва. Основні характеристики семінар - Співпраця з відомою групою художників і архітекторів з Іспанії, Великобританії, США та Греції. - Учасники будуть об'єднуватися активне середовище навчання, яка дозволяє один-до-одного вченню, семінари та дискусії. - Лекції та круглий стіл пропонують широкий спектр різних підходів до міждисциплінарним виробництва. - Презентація проектних технологій і методологій... [-]

Греція Athens
Вересень 2019
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою