Filter
курс
Африці Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Виконавські види мистецтва Африці

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Навчання в області виконавського мистецтва включає вивчення як академічних, так і практичних областей музики, театру і танцю. Вивчення сценічного мистецтва стосується багатьох дисциплін, від історії театру до просунутого курсу по хореографії.

Педагогічної освіти в Африці пригода може бути цікавим, так як континент 'и багатою традиційної спадщини є настільки життєво важливою для культури. Африканці легендарним гостинністю вітає з незнайомими людьми і її багатонаціонального міста так цікаво зі своїми африканськими музики, танцю та мистецтва, як традиційні, так і сучасні, представляють собою цілий інші світи застосування і захват, і є кілька вражень естетичного, куди ви йдете, щоб порівняти і контрастувати з кольором, вихору, запах, і звуки африканського ринку.

Виконавські види мистецтва: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Африці. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Виконавські види мистецтва, Африці

Інші варіанти в цій галузі знання:
Damelin Part Time

Після успішного завершення цієї програми, учень отримає сертифікат Damelin Коротка програма в цифровому DJ'ing. ... [+]

Курс в музиці - Коротка програма у Digital DJ Сертифікація Після успішного завершення цієї програми, учень отримає сертифікат Damelin Коротка програма в цифровому DJ'ing. Вимоги під час вступу

Основний комп'ютер і звук навички обладнання Учень повинен мати великий інтерес у світі діджеїнгу 10 клас

Тривалість курсу Тривалість програми складає 60 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах. Курс Введення Ця коротка програма призначена познайомити учнів з необхідними навичками, які необхідні спілкуватися і демо-ролики і грати в живу натовп. Лі за допомогою цифрової або вініл трек, DJ зможете встановити настрій, підсилювача до хвилювання, і отримати натовпу гойдалку! Учні дізнаються всі технічні ноу-хау, необхідні, а також поради про те, як створити свій власний стиль DJ'ing і як зробити DJ'ing роботу за них.З порадами по обладнанню першої необхідності, такі як вертушки, Slipmats і голки, навушники, і підсилювачі, а також купувати записи, компакт-диски і MP3, ця програма буде прийняти учнів з основ змішування, структура пісні, побудова надійної набір, створюючи великий демо, і що робити, коли вони, нарешті, особа живою аудиторією.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Лютий 2020
Заочне навчання
60 години
Кампус
Детальніше англійською мовою