Filter
курс
Азії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Виконавські види мистецтва Азії

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Вивчення сценічного мистецтва може бути, як академічним, так і технічним. Досліджуйте глибини теорії і практики танцю, театру, музики і виконавського мистецтва в будь-якій міждисциплінарній галузі.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Виконавські види мистецтва: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Азії. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Виконавські види мистецтва, Азії

Інші варіанти в цій галузі знання:
Moscow Film School

Стати гарним актором дано не кожному, тому професійні актори завжди затребувані. Сучасний ... [+]

Стати гарним актором дано не кожному, тому професійні актори завжди затребувані. Сучасний актор повинен вміти працювати в різних системах і мати велику кількість інструментів для того, щоб вирішити будь-яке завдання, поставлене режисером.

Програма включає практичні освітні модулі для формування професійних навичок актора: сучасні акторські техніки, мова, плаcтіка, аналіз сценарію, робота на сцені, робота в кадрі, кастинг, взаємодія з режисером, основи психології, кіновиробництво, юридичні аспекти та багато іншого.... [-]

Росія Москва
інформація
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Moscow Film School

Ніколи ще режисерові не було доступно так багато інструментів для розширення виражальних можливостей ... [+]

Ніколи ще режисерові не було доступно так багато інструментів для розширення виражальних можливостей кінематографа. Режисура базується на знанні драматургії, сучасного кіновиробництва, роботі з актором, умінні працювати на проекті, керувати командою. У ході експериментів з жанрами, підходами і технологіями для режисера важливо не тільки виробити власний стиль, але головне - навчитися вирішувати будь-яку творчу задачу на проекті професійно.... [-]

Росія Москва
інформація
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою