Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,

Британія є батьківщиною деяких з найпрестижніших освітніх установ світу, що робить його кращим вибором для курсів та професійного розвитку. Великобританія є дійсно різноманітна країна, зі студентами та професіоналами з усього світу прагнуть до Великобританії в якості свого навчання або роботи призначенням. Крім передового досвіду в галузі освіти, студентів, що навчаються у Великобританії можуть скористатися багатьма пам'ятками, а також культури, мистецтва, музики і нічного життя в багатьох містах Великобританії.

Є варіанти, майже в кожному секторі, з тим будь-який майбутній студент може знайти курси у Великобританії, яка буде відповідати їх потребам. Деякі популярні курси у Великобританії, бухгалтерського обліку, керівництво, міжнародний бізнес, мода, і освіту. Мало того, що є безліч курсів, а й повний робочий день, неповний робочий день, і он-лайн варіанти навчання, що дає студентам можливість пройти курси у Великобританії відповідно до їх власним графіком.

Щоб дізнатися більше про курсах у Великій Британії, перегляньте нижче варіантів або звузити область пошуку за допомогою поля пошуку вище. Ви можете знайти програму, ідеально підходить для вас!

знайдених результатів Filter

Вступ до фінансових ринків та торгівлі

London Academy of Trading
Кампус Онлайн Денне навчання 1 тижневий Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Однотижнева вступна торгова програма ідеально підходить для тих, хто зацікавлений зробити свої перші кроки до кар’єри на фінансових ринках. Курс викладають фахівці-викладачі LAT, які мають знання та величезний досвід у торговельному секторі, необхідні для того, щоб підготувати вас до реальності у світі фінансів.

Підприємець лабораторії Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 тижні інформація Німеччина Berlin Великобританія London + 3 більше

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ви хочете вирішити, або ми надамо одну з справжньої компанії, а потім вирішувати її та розробляти свої рішення. Поліруйте своє резюме і отримайте цінний сертифікат, поки ви отримаєте смак початкової культури, відточите необхідні навички та набудете міжнародного значення.

Майстер підготовки програми

NCUK
Кампус Денне навчання 10 - 30 тижні інформація Великобританія Manchester

Програма виняткової якості, розроблена для університетів та для університетів. Кваліфікація підготовки магістрів є найкращою підготовкою до успіху на обраному ступені післядипломної освіти та у вашій майбутній кар'єрі - це гарантує, що ви отримаєте участь у роботі.

Інтенсивний курс IELTS

University of Oxford
Кампус Денне навчання 4 тижні інформація Великобританія Oxford

Оксфордський університет із задоволенням запропонує цей курс для всіх майбутніх студентів, які готуються до іспиту IELTS. Ця інтенсивна чотирижнева програма готує вас до всіх чотирьох частин тесту IELTS, допомагаючи вам отримати навички, необхідні для досягнення цільової оцінки.

Інтенсивний курс англійської мови

HIC Hertfordshire International College
Кампус 6 тижні Листопад 2019 Великобританія Hatfield

HIC пропонує Інтенсивна англійська мова (ІЕЛ) курси спеціально для студентів , яким необхідно поліпшити свої знання англійської мови перед надходженням їх бакалавра або диплом про вищу Pathway . Курси англійської мови проводяться кожний семестр і починаються в листопаді, березні та липні (у ті ж місяці, що й академічні заходи HIC).

Підготовка Кембриджа FCE 23 (підготовка до іспиту GE 15 plus)

Liverpool School of English
Кампус Денне навчання Заочне навчання 8 - 12 тижні інформація Великобританія Liverpool + 1 більше

Кембріджський перший сертифікат на англійській мові демонструє високий середній рівень / рівень англійської мови. Вони визнані на міжнародному рівні роботодавцями, коледжами та університетами як доказ того, що ви можете самостійно використовувати англійську мову належним чином, щоб жити і працювати в країні, яка говорить англійською, або вивчати курс англійської мови.

Курс - доступ до програми вищої освіти

Warwickshire College Group
Кампус 1 - 2 років Серпень 2020 Великобританія Royal Leamington Spa

А-рівні, як правило, вивчаються протягом дворічного періоду і широко визнаються як кваліфікація, яку використовують університети Великобританії для оцінки студента право на отримання дипломного курсу. Комісія становить 9000 фунтів стерлінгів на рік.

Курс англійської мови

MyStay ENGLISH
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні Відкритий конкурс Великобританія London Oxford Stratford-upon-Avon Австралія Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns США New York Boston Miami Канада Toronto Vancouver Calgary Ірландія Dublin + 18 більше

MyStay ENGLISH (MSE) - новий спосіб швидкого відстеження вивчення англійської мови.

Курс: Загальна англійська

LVC London School of English
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 44 пошук програми з юриспруденції Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Загальні уроки англійської мови розробляють всі аспекти англійської мови, включаючи розмову, словник, вимову, граматику, слухання, читання та письмо. Основна увага приділяється покращенню вашої здатності спілкуватися чітко та ефективно в повсякденних ситуаціях.

Зимова програма

CIE Oxford
Кампус Денне навчання 13 - 20 тижні інформація Великобританія Oxford

Наша повний робочий день (25 годин на тиждень) Зимова програма поєднує вивчення мови з культурними дослідженнями і ідеально підходить для студентів, які хочуть швидко покращити свою англійську мову.

Курс: діловий англійський

MC Academy
Кампус Відкритий конкурс Великобританія Manchester

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-середовищі.

ICARUS Wings в Groundschool London школі місцевості - курс "Відмова від викладання" ("Language Proficiency") для непрацюючих іспитів FCL

Groundschool London
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Великобританія London

Курс реконструкції іспиту ICARUS Wings FCL (курс володіння мовою) спеціально розроблений для пілотів, які зазнали невдалого іспиту з підвищення кваліфікації ІКАО та отримали непрацюючий рівень (ICAO Level 3 або нижче).

Курс: Англійська мова як іноземна (EFL)

The Sheffield College
Кампус Денне навчання 2 - 33 тижні Відкритий конкурс Великобританія Sheffield

Якщо ви хочете розробити базові знання англійської мови, ознайомитися з повсякденними виразами або хочете зрозуміти складний англійський текст і абстрактні теми, цей курс може багато чого запропонувати, щоб допомогти вам розвинути свій англійський. З англійськими класами, що охоплюють різні теми, це ідеальний курс для вивчення та вдосконалення англійської мови, відкриваючи британську культуру.

літній досвід

Glion Institute of Higher Education London
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні інформація Великобританія London

Наші курси літнього досвіду розроблені, щоб ознайомити вас із суттю гостинності.

Загальний курс англійської мови

New College Group
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 45 тижні Відкритий конкурс Великобританія Manchester Liverpool Ірландія Dublin + 4 більше

Наші загальні курси англійської мови мають на меті покращити вашу здатність використовувати англійську мову, розвиваючи свої основні мовні навички - розмову, слухання, написання та читання, а також підвищення рівня знань англійської граматики та словника.