Filter
курс
Великобританія Wales Ystrad Mynach Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Ystrad Mynach

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Курси і навчання: Великобританія,, Ystrad Mynach. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
Wales
Ystrad Mynach
Тип навчання
Форма навчання
College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Цей курс підходить для учнів зі звуковою базові знання обчислювальної або інформаційних технологій, які хочуть прогресувати в цих областях у сфері зайнятості або у відпов ... [+]

Фонд Ступінь інформаційно-комунікаційних технологій

Цей курс підходить для учнів зі звуковою базові знання обчислювальної або інформаційних технологій, які хочуть прогресувати в цих областях у сфері зайнятості або у відповідній мірі, звичайно. *Цей курс пропонується в університетах глав Інституту Долини (UHOVI), стратегічного партнерства університету Південного Уельсу.

Вимоги до вступників ... [-]
Великобританія Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy  + 1 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Цей курс пропонує маршрут в галузі вищої освіти для молоді, спільноти, соціальної роботи або соціальних наук професії. Метою курсу є забезпечити сприятливе і доброзичливу ... [+]

Доступ до вищої освіти диплом (соціального забезпечення та роботи з молоддю)

Цей курс пропонує маршрут в галузі вищої освіти для молоді, спільноти, соціальної роботи або соціальних наук професії.

Метою курсу є забезпечити сприятливе і доброзичливу середу, щоб ви могли розвивати свій потенціал і підготувати вас до навчання в університеті.

Вимоги до вступників

Ніяких офіційних академічних кваліфікацій не потрібно, але хороший рівень грамотності та рахунки має важливе значення. Ви повинні бути у віці 19 років і старше у вересні, що ви починаєте курс і мати досвід роботи не менше одного року в цій галузі.... [-]

Великобританія Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy  + 1 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою