Filter
курс
Великобританія Scotland Stirling Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Stirling

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Стірлінг був історично один із царських фортець Королівства Шотландії. Тепер домом для університету Стірлінга, який має від 11 до 12 000 студентів, що представляють більше 80 національностей.

Курси і навчання: Великобританія,, Stirling. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

University of Stirling

6-місячна програма підготовки до вищого навчального закладу покращить вашу англійську мову та розвиватиме свої навички дослідження та навчання в процесі підготовки до асп ... [+]

6-місячна програма підготовки до вищого навчального закладу покращить вашу англійську мову та розвиватиме свої навички дослідження та навчання в процесі підготовки до аспірантури.

Це забезпечує прямий шлях до широкого кола магістерських програм в University of Stirling . Ви покращуватимете свої навички з англійської мови, розвивати необхідні навички навчання та наукові дослідження, а також навчитися жити та навчатися у Великобританії до закінчення аспірантури.... [-]

Великобританія Stirling
Січень 2020
англійська
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Stirling

Цей курс забезпечує найшвидший та найефективніший шлях досягнення потрібного рівня англійської мови. Він спеціально розроблений для задоволення ваших індивідуальних потре ... [+]

Цей курс забезпечує найшвидший та найефективніший шлях досягнення потрібного рівня англійської мови. Він спеціально розроблений для задоволення ваших індивідуальних потреб у навчанні, з п'ятьма спеціальними рівнями навчання, щоб забезпечити вам рівень мовного володіння та навички, необхідні для досягнення успіху.

Особливості курсуЯк високопрофесійний і працьовитий студент, ви можете розраховувати на швидкий прогрес до однієї точки IELTS на термін через цей інтенсивний курс. Учні, які завершують термін навчання англійської мови у грудні 2017 року, становили в середньому 0,8 відсотка прогресу групи IELTS.Вивчіть 30 навчальних годин, з 25-годинним особистим контактом та 5 годин навчання в Інтернеті.Розроблена у партнерстві з Кембриджською оцінкою, спеціальна онлайн-оцінка дозволяє точно контролювати ваш прогрес.Скористайтеся інтерактивними уроками та невеликими класами.Безкоштовний курс "Готуйся до англійської мови" доступний в режимі онлайн до прибуття.... [-]
Великобританія Stirling
Січень 2020
англійська
Денне навчання
3 - 12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою