Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Saint Andrews

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Сент-Ендрюс знаходиться в Шотландії і відома як батьківщина гольфу. Однією з п'ятнадцяти шотландських університетів, Університету Сент-Ендрюс знаходиться там. Це також найстаріший шотландський університет, заснований в 1410 році.

Курси і навчання: Великобританія,, Saint Andrews. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Hockey and Netball Summer Courses

University of St Andrews - International Summer Programmes
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Великобританія Saint Andrews

Summer Course in Biological and Earth Sciences

University of St Andrews - International Summer Programmes
Кампус Денне навчання 3 тижні інформація Великобританія Saint Andrews

Модульний курс з питань сталого розвитку аквакультури

University of St Andrews
Онлайн Денне навчання 9 - 12 тижні Січень 2020 Великобританія Saint Andrews

Модульний курс "Сталий аквакультури" дозволяє студентам вивчати окремі модулі з різних модулів заочної форми навчання, електронного навчання, післядипломної освіти, які спрямовані на розвиток студентами критичного розуміння розвитку та принципів аквакультури. Кредити для кожного успішно завершеного модуля можуть бути передані та внесені на навчання в післядипломну кваліфікацію (PG Cert, PGDip, MSc) пізніше.