Filter
курс
Великобританія England Royal Leamington Spa

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Royal Leamington Spa

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Курси і навчання: Великобританія,, Royal Leamington Spa. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
England
Royal Leamington Spa
Тип навчання
Форма навчання
Warwickshire College Group

Ви можете вивчати англійську мову в нашій англійській школі в Royal Leamington Spa College. ... [+]

Ви можете вивчати англійську мову в нашій англійській школі в Royal Leamington Spa College.

Коледжі Royal Leamington Spa та Reggie акредитуються Британською Радою та англійською мовою Великобританії. Наш коледж регбі є екзаменаційним центром IELTS.

Курси англійської мови

Студенти WCG можуть вивчати три різні типи програм англійської мови:

1. Академічна англійська мова - 22 години на тиждень

Академічна програма вивчення англійської мови спрямована на студентів, які хочуть пройти курс навчання, або в WCG, або в бакалавраті, магістра або докторантурі університету.... [-]

Великобританія Royal Leamington Spa
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Warwickshire College Group

А-рівні, як правило, вивчаються протягом дворічного періоду і широко визнаються як кваліфікація, яку використовують університети Великобританії для оцінки студента право ... [+]

Рівні

А-рівні, як правило, вивчаються протягом дворічного періоду і широко визнаються як кваліфікація, яку використовують університети Великобританії для оцінки студента право на отримання дипломного курсу. Комісія становить 9000 фунтів стерлінгів на рік.

Міжнародний доступ до університету

Ці курси тривають один рік і призначені для тих, хто хотів би піти в університет. Окрім вивчення ваших спеціальних предметів, ви також отримаєте навчання на англійській мові, математику, ІТ та навчальні навички.... [-]

Великобританія Royal Leamington Spa
Серпень 2020
англійська
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою