Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Pulborough

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Курси і навчання: Великобританія,, Pulborough. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

навчальний рік за кордоном

Chichester College
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Pulborough Chichester + 1 більше

Більше, ніж просто мовний курс, то навчальний рік за кордоном дозволяє вивчати академічні предмети поряд з британськими студентами. Тривалість: 1, 2, або 3 terms.This курс є чудовою нагодою мати річний досвід розрив в Великобританії.

Загальна англійська 21

Chichester College
Кампус Заочне навчання 2 - 24 тижні Відкритий конкурс Великобританія Pulborough Chichester + 1 більше

Основна увага даного курсу є дати вам максимальну можливість вивчати англійську мову.

Загальна англійська 15

Chichester College
Кампус Заочне навчання 2 - 24 тижні Відкритий конкурс Великобританія Pulborough Chichester + 1 більше

Основна увага даного курсу є англійська мова для спілкування.