Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Paignton

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Курси і навчання: Великобританія,, Paignton. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Підготовка до іспиту в Кембриджі (FCE, CAE, CPE)

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання 6 - 10 пошук програми з юриспруденції Серпень 2020 Великобританія London США Fort Lauderdale Boston Paignton Південно-Африканська Республіка Cape Town + 6 більше

Екзамен Cambridge FCE дасть вам кваліфікацію, яку визнають тисячі підприємств та навчальних закладів у всьому світі. Наші досвідчені вчителі складають підготовку до іспитів, стимулюючи та приємні враження, доповнюючи навчальний посібник реальними матеріалами, аудіозаписами, відео та онлайн-ресурсами.

IELTS

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Великобританія London Paignton Південно-Африканська Республіка Cape Town + 3 більше

Тут, у LAL, ми можемо допомогти вам під час підготовки до іспиту в IELTS та допомогти вам досягти університетської освіти у Великобританії. Ми маємо досвідчених вчителів, які багато років проводять викладання іспитів з IELTS, широкого кола ресурсів та сприятливого навчального середовища.

Загальна англійська

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Великобританія London США Fort Lauderdale Boston Paignton Південно-Африканська Республіка Cape Town Мальта Sliema + 9 більше

Загальний курс англійської мови охоплює чотири основні навички, необхідні для написання та розмови на англійській мові (читання, написання, прослуховування та розмову), з акцентом на практичному спілкуванні в спільних ситуаціях, таких як подорожі, покупки та вільний час.