Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Coleraine

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Колрейн, невеликого міста 24000 громадян у Північній Ірландії, знаходиться недалеко від Белфаста і ще ближче до Міжнародний аеропорт Белфаста. Це батьківщина одного університету та інституту, які забезпечують вищу освіту.

Курси і навчання: Великобританія,, Coleraine. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Сіма - Королівського інституту бухгалтерів з управлінського обліку

University of Ulster, Faculty of Business and Management
Кампус Заочне навчання 4 років Серпень 2020 Великобританія Antrim Coleraine Londonderry Belfast + 3 більше

Програма призводить до членства Королівського інституту бухгалтерів з управлінського обліку. Вона підходить для всіх бажаючих здобути бізнес орієнтований бухгалтерські кваліфікації і особливо підходить для тих, зайнятих у промисловості і державному секторі.