Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Antrim

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Курси і навчання: Великобританія,, Antrim. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Сіма - Королівського інституту бухгалтерів з управлінського обліку

University of Ulster, Faculty of Business and Management
Кампус Заочне навчання 4 років Серпень 2020 Великобританія Antrim Coleraine Londonderry Belfast + 3 більше

Програма призводить до членства Королівського інституту бухгалтерів з управлінського обліку. Вона підходить для всіх бажаючих здобути бізнес орієнтований бухгалтерські кваліфікації і особливо підходить для тих, зайнятих у промисловості і державному секторі.