Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, London

Якщо ви хочете просунути вашу кар'єру через курсах в Лондоні, є багато варіантів в різних професійних областях. Лондон є домом для деяких з найпрестижніших навчальних закладів у світі, що робить його відмінним вибором для професійного розвитку. Є багато курсів в Лондоні і вимогами програми довжини буде змінюватися, специфічні для кожної програми.

Якщо ви шукаєте змінити кар'єру, професійний розвиток, бажаючих придбати нові навички або освіжити старі, або в надії зміцнити своє резюме, є варіанти на курси в Лондоні, в більшості секторів. Деякі приклади курси в Лондоні, які пропонуються в управлінні людськими ресурсами, мода, дизайн інтер'єру, міжнародний менеджмент, фінанси, і керівництво. Студенти також можуть мати гнучкість повний робочий день, неповний робочий день, або он-лайн досліджень для задоволення їхніх індивідуальних потреб планування.

Подивіться через курси в Лондоні нижче, і знайти наступний крок, який допоможе вам просунутися у вашій кар'єрі!

знайдених результатів Filter

Курс криптовалют

London Academy of Trading
Онлайн Денне навчання 1 тижневий Відкритий конкурс Великобританія London

Криптовалюта відіграє все більш важливу роль на фінансових ринках світу. Наш онлайн-курс Cryptocurrency дасть вам краще розуміння того, як торгувати цифровими валютами, такими як Bitcoin, Ethereum і Litecoin, з акцентом на управління ризиками та збереження капіталу.

Підприємець лабораторії Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 тижні інформація Німеччина Berlin Великобританія London + 3 більше

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ви хочете вирішити, або ми надамо одну з справжньої компанії, а потім вирішувати її та розробляти свої рішення. Поліруйте своє резюме і отримайте цінний сертифікат, поки ви отримаєте смак початкової культури, відточите необхідні навички та набудете міжнародного значення.

Курс англійської мови

MyStay ENGLISH
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні Відкритий конкурс Великобританія London Oxford Stratford-upon-Avon Австралія Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns США New York Boston Miami Канада Toronto Vancouver Calgary Ірландія Dublin + 18 більше

MyStay ENGLISH (MSE) - новий спосіб швидкого відстеження вивчення англійської мови.

Курс: Загальна англійська

LVC London School of English
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 44 пошук програми з юриспруденції Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Загальні уроки англійської мови розробляють всі аспекти англійської мови, включаючи розмову, словник, вимову, граматику, слухання, читання та письмо. Основна увага приділяється покращенню вашої здатності спілкуватися чітко та ефективно в повсякденних ситуаціях.

ICARUS Wings в Groundschool London школі місцевості - курс "Відмова від викладання" ("Language Proficiency") для непрацюючих іспитів FCL

Groundschool London
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Великобританія London

Курс реконструкції іспиту ICARUS Wings FCL (курс володіння мовою) спеціально розроблений для пілотів, які зазнали невдалого іспиту з підвищення кваліфікації ІКАО та отримали непрацюючий рівень (ICAO Level 3 або нижче).

літній досвід

Glion Institute of Higher Education London
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні інформація Великобританія London

Наші курси літнього досвіду розроблені, щоб ознайомити вас із суттю гостинності.

Курс кращої ділової діяльності за один тиждень

Conde Nast College
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Великобританія London

Бізнес Краса Курс - це інтенсивна однотижнева програма, призначена для того, щоб дати студентам детальне уявлення про внутрішні можливості індустрії краси. Цей курс підходить для всіх, хто цікавиться красою, які хотіли б дізнатися більше про те, як цей бурхливий сектор працює.

Інтернет-курс Fast Track Trader

UK Trading Academy
Кампус Денне навчання 2 днів інформація Великобританія London

Наш курс Fast Track Trader - це дуже інтенсивний навчальний курс, який розповсюджується протягом двох повних днів і спеціально розроблений, щоб надати вам дуже повну програму навчання. Ви зможете відмовитися від конкретних і потужних торговельних налаштувань і почати торги на наступний день, щоб отримати дуже значні прибутки.

Курси англійської мови

Docklands Academy London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 44 тижні Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Docklands Academy London забезпечує курси англійської мови протягом усього року, і студенти можуть починати заняття в будь-який день, крім вихідних та святкових днів, коли ми закриваємося.

Курс презентації навичок

Acudemy
Кампус Денне навчання 1 день Жовтень 2019 Великобританія London

Цей одноденний тонко налаштований і надихаючий курс залишить делегатів справжнім почуттям досягнення і поліпшення власної здатності представляти. Делегати навчатимуться впевнено та грамотно викладати презентації з більш високим рівнем особистості та харизми.

Академія молодих кінематографістів

London Film Academy
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні інформація Великобританія London

Ця Пасха приєднується до нас на п'ятиденний курс кіномистецтва, щоб вивчити основні навички візуального оповідання. Стріляйте, направляйте та редагуйте свій перший короткометражний фільм, який працює з досвідченими акторами та керується професіоналами галузі.

CPD Акредитований курс спеціальних освітніх потреб

International Open Academy
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 60 днів Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Допоможіть студентам подолати різноманітність своїх спеціальних освітніх потреб через свої знання про те, як навчити їх розвиватися як учнів, так і окремих людей.

L7 CIM Marketing Leadership Program

CIM Academy
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус 18 місяці інформація Великобританія Cookham London + 1 більше

Ідеально підходить для маркетологів, які мають багаторічний досвід управління маркетингом, який наразі працює на стратегічному рівні. Ця кваліфікація маркетингу на рівні магістрів може також дозволити перейти до стратегічного маркетингу.

Курс "Розуміння методів дослідження"

SOAS University of London
Онлайн Заочне навчання 4 тижні інформація Великобританія London Сінгапур Singapore + 2 більше

Це MOOC про demystifying дослідження та методи дослідження. Вона окреслює основи проведення досліджень, спрямованих перш за все, але не виключно, на аспірантуру. Це робить студентський досвід центром наших зусиль, залучаючи учнів до ряду надійних і складних дискусій та навчань, що відповідають SOAS , статус університету Лондона як науково-дослідного університету та його багатючої наукової спадщини.

Введення в банківську діяльність

London Business Training & Consulting
Кампус Денне навчання 1 тижневий Жовтень 2019 Великобританія London

Після завершення цього курсу навчання банку ви зможете зрозуміти причини існування банків, основні послуги, які вони пропонують, останні тенденції, що впливають на сфери бізнесу, види банківських фірм та відмінності між вітчизняним та міжнародним банківським бізнесом тощо.