Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, England

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Курси і навчання: Великобританія,, England. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Вечірній торговий курс

London Academy of Trading
Кампус Онлайн Денне навчання 4 тижні Листопад 2019 Великобританія London + 1 більше

Наш одномісячний курс вечірніх трейдингових навичок створений для тих, хто працює, щоб забезпечити практичне знайомство з фінансовими ринками і допомогти вам поліпшити свої торгові знання та навички.

Майстер підготовки програми

NCUK
Кампус Денне навчання 10 - 30 тижні інформація Великобританія Manchester

Програма виняткової якості, розроблена для університетів та для університетів. Кваліфікація підготовки магістрів є найкращою підготовкою до успіху на обраному ступені післядипломної освіти та у вашій майбутній кар'єрі - це гарантує, що ви отримаєте участь у роботі.

Підприємець лабораторії Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Кампус Денне навчання Заочне навчання 6 тижні інформація Німеччина Berlin Великобританія London + 3 більше

Створюйте і розвивайте життєздатну бізнес-ідею, потім візьміть її від концепції до завершення бізнес-плану та готового для інвестора поля. Принесіть бізнес-проблему, яку ви хочете вирішити, або ми надамо одну з справжньої компанії, а потім вирішувати її та розробляти свої рішення. Поліруйте своє резюме і отримайте цінний сертифікат, поки ви отримаєте смак початкової культури, відточите необхідні навички та набудете міжнародного значення.

Інтенсивний курс IELTS

University of Oxford
Кампус Денне навчання 4 тижні інформація Великобританія Oxford

Оксфордський університет із задоволенням запропонує цей курс для всіх майбутніх студентів, які готуються до іспиту IELTS. Ця інтенсивна чотирижнева програма готує вас до всіх чотирьох частин тесту IELTS, допомагаючи вам отримати навички, необхідні для досягнення цільової оцінки.

Курс: IELTS

Manchester Central School of English
Кампус Відкритий конкурс Великобританія Manchester

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб розпочати свої подорожі в міжнародну освіту та зайнятість.

Курс англійської мови

MyStay ENGLISH
Кампус Денне навчання 5 - 10 тижні Відкритий конкурс Великобританія London Oxford Stratford-upon-Avon Австралія Sydney Melbourne Brisbane Gold Coast Cairns США New York Boston Miami Канада Toronto Vancouver Calgary Ірландія Dublin + 18 більше

MyStay ENGLISH (MSE) - новий спосіб швидкого відстеження вивчення англійської мови.

IELTS 21 (IELTS 15 General English 6)

Liverpool School of English
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Великобританія Liverpool + 1 більше

Мета цього курсу полягає у тому, щоб повністю підготувати вас до тесту, щоб досягти найкращого результату. Більшість студентів складають підготовку IELTS з загальною англійською мовою на IELTS 21.

Курс: інтенсивний англійський

LVC London School of English
Кампус Денне навчання 1 - 44 тижні Відкритий конкурс Великобританія London

З нашою програмою Intensive English, ви вивчатимете загальну англійську мову з вибором окремих варіантів. Ці варіанти включають ділову англійську (BE), додаткову граматику

Інтенсивний курс англійської мови

HIC Hertfordshire International College
Кампус 6 тижні Листопад 2019 Великобританія Hatfield

HIC пропонує Інтенсивна англійська мова (ІЕЛ) курси спеціально для студентів , яким необхідно поліпшити свої знання англійської мови перед надходженням їх бакалавра або диплом про вищу Pathway . Курси англійської мови проводяться кожний семестр і починаються в листопаді, березні та липні (у ті ж місяці, що й академічні заходи HIC).

Загальний курс англійської мови

CIE Oxford
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Великобританія Oxford + 1 більше

Курс загальної англійської мови пропонує Вам можливість вивчити 3 години англійської мови вранці і мати вільний час у другій половині дня.

Курс - доступ до програми вищої освіти

Warwickshire College Group
Кампус 1 - 2 років Серпень 2020 Великобританія Royal Leamington Spa

А-рівні, як правило, вивчаються протягом дворічного періоду і широко визнаються як кваліфікація, яку використовують університети Великобританії для оцінки студента право на отримання дипломного курсу. Комісія становить 9000 фунтів стерлінгів на рік.

ICARUS Wings в Groundschool London школі місцевості - курс "Відмова від викладання" ("Language Proficiency") для непрацюючих іспитів FCL

Groundschool London
Кампус Денне навчання 1 тижневий інформація Великобританія London

Курс реконструкції іспиту ICARUS Wings FCL (курс володіння мовою) спеціально розроблений для пілотів, які зазнали невдалого іспиту з підвищення кваліфікації ІКАО та отримали непрацюючий рівень (ICAO Level 3 або нижче).

Курс: Англійська мова як іноземна (EFL)

The Sheffield College
Кампус Денне навчання 2 - 33 тижні Відкритий конкурс Великобританія Sheffield

Якщо ви хочете розробити базові знання англійської мови, ознайомитися з повсякденними виразами або хочете зрозуміти складний англійський текст і абстрактні теми, цей курс може багато чого запропонувати, щоб допомогти вам розвинути свій англійський. З англійськими класами, що охоплюють різні теми, це ідеальний курс для вивчення та вдосконалення англійської мови, відкриваючи британську культуру.

літній досвід

Glion Institute of Higher Education London
Кампус Денне навчання 1 - 2 тижні інформація Великобританія London

Наші курси літнього досвіду розроблені, щоб ознайомити вас із суттю гостинності.

Загальний курс англійської мови

New College Group
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 45 тижні Відкритий конкурс Великобританія Manchester Liverpool Ірландія Dublin + 4 більше

Наші загальні курси англійської мови мають на меті покращити вашу здатність використовувати англійську мову, розвиваючи свої основні мовні навички - розмову, слухання, написання та читання, а також підвищення рівня знань англійської граматики та словника.