Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Eastbourne

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Курси і навчання: Великобританія,, Eastbourne. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курси для дорослих Вік 50

LTC English
Кампус 1 - 2 тижні Вересень 2019 Великобританія Eastbourne

Цей осінній курс дає можливість тим, хто більше 50 років, вивчати історичні місця Східного Сассексу, дотримуючись однодумців та вдосконалюючи свою англійську мову в унікальному місці 18 століття LTC.

Курс: батько та дитина

LTC English
Кампус Відкритий конкурс Великобританія Eastbourne

Ми знаємо, як важливо, щоб батьки та діти могли одночасно подорожувати та вивчати англійську мову, тому ми пропонуємо таку програму. Ми дозволяємо дорослим і дітям навчатися у віці та на рівні відповідних класів, залишаючи вихідні дні вільними на час як сім'я.

Курс: загальний англійський плюс

LTC English
Кампус Відкритий конкурс Великобританія Eastbourne

Наш курс "Загальний англійський плюс" надає студентам уроки з загальної англійської мови вранці та спеціальні предмети вдень.

Курс: Загальний курс англійської мови

LTC English
Кампус Відкритий конкурс Великобританія Eastbourne

Наш загальноанглійський стандартний курс допоможе студентам вдосконалити всі аспекти своєї англійської мови.