Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Coventry

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Ковентрі відомий двома університетами - Coventry University та Університету Уорвіка. Остання є одним з п'яти університетів ніколи не були оцінені за межами першої десятки. Ковентрі має велику кількість студентів з багатьма іноземними студентами.

Курси і навчання: Великобританія,, Coventry. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

3-й рівень доступу до вищої освіти - швидкий розвиток бізнесу

Coventry College
Кампус 6 місяці Серпень 2020 Великобританія Coventry

Курс швидкого доступу до вищої освіти готує вас до навчання в університеті та широко визнається більшістю університетів Великобританії. Він призначений для тих, хто залишив школу і бажає отримати достатньо високу кваліфікацію, щоб отримати вступ до університетського навчання у Великобританії. Курс Fast-Track проходить з січня по червень, і його буде завершено всього за 6 місяців.

Міжнародні курси 5 - Літня школа

Coventry College
Кампус інформація Великобританія Coventry

Якщо ви хочете вивчити англійську мову, подружитися, веселитися та ознайомитися з Великобританією прийти і приєднатися до нас в липні та / або серпні.

Міжнародні курси 1 - курси англійської мови (EFL та IELTS)

Coventry College
Кампус інформація Великобританія Coventry

Незалежно від того, чи хочете ви просто вивчати англійську мову, чи просто полірувати свої навички, ви можете вибрати для вас програму. Coventry College - це висококваліфікований державний коледж з відмінними вчителями. Ми Британська Рада, акредитована для викладання англійської мови.

Введення в блокчейн і криптовалюту

Online Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 100 години Відкритий конкурс Великобританія Coventry + 1 більше

Будь-хто, хто звертає увагу на поточні справи у фінансовому чи технологічному секторах, майже напевно почув про те, що називається Blockchain. З моменту свого винаходу трохи більше 10 років тому, технологія Blockchain стала все більш захоплюючою частиною глобального бізнесу та економічних справ. Однак, незважаючи на це, переважна більшість людей не знають, що це таке.

Як розпочати власний бізнес

Online Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 100 години Відкритий конкурс Великобританія Coventry + 1 більше

Люди часто мріють про початок власного бізнесу, але не до кінця усвідомлюють наслідки того, що це вимагає. Зважаючи на те, що майже половина підприємств втрачають свій перший рік, дуже важливо, щоб у вас були всі знання, які ви могли б прийняти, щоб прийняти обґрунтоване рішення щодо того, чи правильно підходить вам бізнес. Це вступний курс для тих, хто нещодавно створив невеликий або мікро-бізнес, або для тих, хто розглядає можливість створення малого або мікро-бізнесу або розглядає можливість самостійної роботи як кар'єрний варіант.

Готель і готель, університет 1-й і 2-й курс (4 і 5-й рівень)

Online Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 700 - 1800 години Відкритий конкурс Великобританія Coventry + 1 більше

Підготуйтеся до захоплюючої кар'єри в індустрії готельного господарства через онлайн-курс управління готелем. Студенти в нашій онлайн-програмі управління гостеприимством проведуть курс рівня 4/5 з 240 кредитів, призначений для підготовки студентів до навичок, необхідних для того, щоб бути компетентним співробітником в індустрії гостинності.

Курс англійської мови (IELTS Training)

Online Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 60 - 150 години Відкритий конкурс Великобританія Coventry + 1 більше

Найкращий спосіб покращити розуміння англійської мови - це зарахування на одну з курсів англійської мови Online Business School . Цей курс найбільш підходить для тих, хто вивчає англійську мову, з IELTS 1-5 (початківець) та учнями, які вміють досить добре спілкуватися англійською мовою, рівень IELTS 6-8 (середній рівень).

Курс балансу робочого життя

Online Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 100 години Відкритий конкурс Великобританія Coventry + 1 більше

Курс Balance Work-Life є програмою саморозвитку, яка дозволяє студентам працювати за допомогою різноманітних заходів та навчань, зосереджуючи увагу на зниженні стресу, дієті, відносинах та особистому вдосконаленні в таких сферах, як сім'я та кар'єра.