Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Chesterfield

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Курси і навчання: Великобританія,, Chesterfield. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

комбінований FAA / EASA професійний пілот програми (вертоліт)

Bristow Academy
Кампус Денне навчання 20 місяці Вересень 2019 США Titusville Великобританія Chesterfield + 2 більше

комбінований FAA / EASA Professional Pilot Програма Брістоу Академії забезпечує повну європейську сертифікацію EASA шляхом об'єднання CPL (H) навчання з компонентами підготовки FAA. Цей курс схвалений для застосування одного року після завершення факультативного практичного навчання (OPT).

EASA інтегрований комерційну ліцензію пілота (вертоліт)

Bristow Academy
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 США Titusville Великобританія Chesterfield + 2 більше

Програма Брістоу Академії EASA Integrated Commercial Pilot License (CPL-H) призначена для студентів, що бажають отримати роботу на європейському ринку польоту.

Пілотна програма професійний вертоліт

Bristow Academy
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 США Titusville Великобританія Chesterfield + 2 більше

FAA Professional Pilot Програма Брістоу Академії являє собою всеосяжний навчальний план землі і навчання польоту, спрямованих на розвиток студентів в професійних авіаторів. Сертифікований інструктор польотів (CFI) і сертифікований інструктор польотів за приладами (CFII) доступні в якості додаткових компонентів. Ця програма, в поєднанні з CFI і CFII курсів, схвалений для застосування одного року після завершення факультативного практичного навчання (OPT).