Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Aberdare

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Курси і навчання: Великобританія,, Aberdare. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

основою ступеня інформаційно-комунікаційні технології

College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy + 3 більше

Цей курс підходить для учнів зі звуковою базові знання обчислювальної або інформаційних технологій, які хочуть прогресувати в цих областях у сфері зайнятості або у відповідній мірі, звичайно. Ви будете вивчати всі аспекти ІКТ, з бази даних у веб-розробці, Розробка бізнес-додатків в мережевих концепцій. У другій рік, ви будете вивчати більшу частину курсу на робочому місці, так що ...

доступ до диплома про вищу освіту (соціальне забезпечення та робота з молоддю)

College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Ystrad Mynach Aberdare Cardiff Tonypandy + 3 більше

Цей курс пропонує маршрут в галузі вищої освіти для молоді, спільноти, соціальної роботи або соціальних наук професії. Метою курсу є забезпечити сприятливе і доброзичливу середу, щоб ви могли розвивати свій потенціал і підготувати вас до навчання в університеті ...