ACADEMICCOURSES

Курси для підвищення кваліфікації: Великобританія,, Пулборо

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Курси і навчання: Великобританія,, Пулборо. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Загальна англійська 15

Chichester College
курс
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;24 тижні
англійська
Кампус

Основна увага даного курсу є англійська мова для спілкування.

Детальніше

Загальна англійська 21

Chichester College
курс
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;24 тижні
англійська
Кампус

Основна увага даного курсу є дати вам максимальну можливість вивчати англійську мову.

Детальніше

навчальний рік за кордоном

Chichester College
курс
<
Денна
англійська
Кампус

Більше, ніж просто мовний курс, то навчальний рік за кордоном дозволяє вивчати академічні предмети поряд з британськими студентами. Тривалість: 1, 2, або 3 terms.This курс є ч ...

Детальніше