Akademichnikursy.com

Курси Біологія навколишнього середовища Центральній Америці і Карибському

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Студенти, які мають на програми в галузі охорони навколишнього біології могли б очікувати спеціалізуватися в таких областях, як морська біологія або відновлення довкілля. Загальна мета цих курсів полягає в сприянні розумінню того, як організми діють в рамках даного набору умов навколишнього середовища.

Карибське море моря на Атлантичний океан розташований в тропіках Західної півкулі. Він межує з Мексикою і Центральною Америкою на заході і південному заході, на півночі Великих Антильських островів, на схід від Малих Антильських островів, і на півдні Південної Америки.

Біологія навколишнього середовища: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Центральній Америці і Карибському. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

1 Результати в Біологія навколишнього середовища, Центральній Америці і Карибському Filter

Tallerint 3000J: Біо-дизайн: Навчання від природних систем, навколишнього середовища

VERITAS
Кампус Денне навчання 3 тижні інформація Коста-Ріка Сан-Хосе

Цей семінар використовує принципи біомімікрії (біології, застосованої для проектування) для створення практичного інтенсивного (тритижневого) досвіду навчання, заснованого на аналізі природних систем.