Filter
курс
Центральній Америці і Карибському Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Біологія навколишнього середовища Центральній Америці і Карибському

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Студенти, які мають на програми в галузі охорони навколишнього біології могли б очікувати спеціалізуватися в таких областях, як морська біологія або відновлення довкілля. Загальна мета цих курсів полягає в сприянні розумінню того, як організми діють в рамках даного набору умов навколишнього середовища.

Карибське море моря на Атлантичний океан розташований в тропіках Західної півкулі. Він межує з Мексикою і Центральною Америкою на заході і південному заході, на півночі Великих Антильських островів, на схід від Малих Антильських островів, і на півдні Південної Америки.

Біологія навколишнього середовища: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Центральній Америці і Карибському. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Біологія навколишнього середовища, Центральній Америці і Карибському

Ступеня
Місце знаходження
Центральній Америці і Карибському
Тип навчання
Форма навчання
VERITAS

Цей семінар використовує принципи біомімікрії (біології, застосованої для проектування) для створення практичного інтенсивного (тритижневого) досвіду навчання, заснованог ... [+]

Код: Tallerint 3000JМова: англійськаТерміни: короткий термін, літо II,Кредит: 6Тарифи: $ 2910

Природа розробляє «живу» лабораторію протягом більше 3,8 мільярдів років, вдосконалюючи її шляхом проб і помилок. Еволюційний і безперервний процес, що оптимізує життєздатні рішення, які є ефективними для навколишнього середовища. Кожен організм представляє величезну навчальну можливість, «успішну» історію на планеті, де збереглися лише 1/10 всіх існуючих живих істот.... [-]

Коста-Ріка Сан-Хосе
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою