Filter
курс
Коста-Ріка Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Біологія навколишнього середовища Коста-Ріка

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Програми в галузі охорони навколишнього біології часто розглядають кілька тем в області наук про життя, щоб поліпшити розуміння студента 's про шляхи життя взаємодіє з зовнішніми умовами. Професіонали, які використовують ці навички включають в себе співробітник парків, дослідник і проектувальник в області розвитку.

Коста-Ріка, офіційно Республіка Коста-Ріка, є країною в Центральній Америці, межує з Нікарагуа на півночі, Панама на південному сході Тихого океану на заході, і Карибським морем на сході.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Коста-Ріка. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Біологія навколишнього середовища, Коста-Ріка

Ступеня
Місце знаходження
Коста-Ріка
Тип навчання
Форма навчання
VERITAS

Цей семінар використовує принципи біомімікрії (біології, застосованої для проектування) для створення практичного інтенсивного (тритижневого) досвіду навчання, заснованог ... [+]

Код: Tallerint 3000JМова: англійськаТерміни: короткий термін, літо II,Кредит: 6Тарифи: $ 2910

Природа розробляє «живу» лабораторію протягом більше 3,8 мільярдів років, вдосконалюючи її шляхом проб і помилок. Еволюційний і безперервний процес, що оптимізує життєздатні рішення, які є ефективними для навколишнього середовища. Кожен організм представляє величезну навчальну можливість, «успішну» історію на планеті, де збереглися лише 1/10 всіх існуючих живих істот.... [-]

Коста-Ріка Сан-Хосе
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою