ACADEMICCOURSES

Управління бізнесом курси в Санта-Крус-де-Тенеріфе.Знайти курсів і короткострокових курсів з Управління бізнесом в Санта-Крус-де-Тенеріфе

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Програми управління бізнесом навчають студентів успішному і ефективному менеджменту і керівництву. Зазвичай в програму включається вивчення таких важливих тем, як бізнес адміністрування та корпоративне лідерство.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Управління бізнесом курси в Санта-Крус-де-Тенеріфе - Пошук курсів і короткострокових курсів з Управління бізнесом в Санта-Крус-де-Тенеріфе. Вся інформація тут!

1 Результати в Управління бізнесом, Санта-Крус-де-Тенеріфе Filter

Вища керівна програма в цифровому бізнесі (PADDB)

The Valley Digital Business School - Islas Canarias
курс
<
Денна
<
110 години
іспанська
Кампус

PADDB готує топ-менеджмент компаній для розуміння ключових принципів оцифрування та, таким чином, може конкурувати в новій середовищі, розглядаючи вплив, який цей складний про ...

Детальніше