ACADEMICCOURSES

Управління бізнесом курси в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія.Знайти курсів і короткострокових курсів з Управління бізнесом в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Програми з управління бізнесом навчають студентів управлінню людськими ресурсами і знайомлять з базовими аспектами корпоративного лідерства. Студенти вчаться ефективно формувати і управляти командами фахівців, а також контролювати якість виконання роботи.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Лас-Пальмас місто є 9-м найбільшим в Іспанії і знаходиться на Канарських островах. Він має більш ніж 300 000 жителів і має Університету Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія.

Управління бізнесом курси в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія - Пошук курсів і короткострокових курсів з Управління бізнесом в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія. Вся інформація тут!

1 Результати в Управління бізнесом, Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія Filter

Вища керівна програма в цифровому бізнесі (PADDB)

The Valley Digital Business School - Islas Canarias
курс
<
Денне навчання
<
110 години
іспанська
Кампус

PADDB готує топ-менеджмент компаній для розуміння ключових принципів оцифрування та, таким чином, може конкурувати в новій середовищі, розглядаючи вплив, який цей складний про ...

Детальніше