ACADEMICCOURSES

Бізнес класу люкс курси в Флоренція.Знайти курсів і короткострокових курсів з Бізнес класу люкс в Флоренція

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Флоренція є одним з найбільш густонаселених міст Італії. Це місце відоме своїми художніми інституціями. Крім того, установи, як Флоренція університету мистецтв призначені для забезпечення гарної якості мистецтва, заснованого освіти. Ці навчальні заклади зосереджені на догляд за всіма студентам.

Бізнес класу люкс курси в Флоренція - Пошук курсів і короткострокових курсів з Бізнес класу люкс в Флоренція. Вся інформація тут!

1 Результати в Бізнес класу люкс, Флоренція Filter

Розкішний курс нерухомості

European School of Economics
курс
<
Денна
<
3 місяці
італійський
Кампус

Щоб бути справді емансипованими фахівцями в секторі нерухомості світ розкоші, необхідно переосмислити основи своєї ролі. ...

Детальніше